Kui Caroline Kepnesi samanimelisel raamatul põhinev seriaal „You” 2018. aasta septembris linastus, ei põhjustanud see kuigi suurt sensatsiooni. Täiesti tavalise USA telekanali Lifetime eetrisse lisandus lihtsalt üks sari.

Ent voogedastusplatvormide (siiani veel) kuninga Netflixi otsustajate ninad neid ei petnud. Seriaal osteti endale ja esimest hooaega vaatas 43 miljonit silmapaari. Menuka sarja järgmine hooaeg linastus teisel jõulupühal juba Netflixi omatoodanguna. Nutika ja äraütlemata kena, tõsi, ühtlasi kinnisideede kütkes vaevleva sarimõrtsuka Joe tegemised haarasid taas miljoneid.

Võluv raamatufriik Joe Goldberg (Penn Badgley) loobus „praktilistel põhjustel” pärast esimest hooaega New Yorgi raamatukaupluse juhi ametist. Ta üritab uut elu alustada Los Angeleses. Kohas, kus inimesed teevad, mida tahavad, ja kus kammitsatest pole keegi suurt midagi kuulnud. Mõistagi käib elu juurde mõõdukas kogus marihuaanat, alkoholi ja muud eskapismi võimaldavat, kuid au sees on ka veganlus ja terved eluviisid. Teisisõnu maksimaalne enesepett.

Avalehele
3 Kommentaari
Loe veel: