Oliver Tsupsman

LP tellija jaoks on suurim muudatus see, et seni laupäeval ilmunud leht jõuab postkasti päev varem. Seni reedel ilmunud Eesti Päevalehest ja laupäevasest LP-st on tehtud ühisväljaanne, mis sisaldab mõlema lehe tugevamaid külgi ja traditsioone.

„Oleme saanud tellijatelt hulgaliselt tagasisidet, et nädalavahetuse ajaleht jõuab postkasti liiga hilja, tihtilugu alles laupäeva pärastlõunal. Samuti on suvisel ajal inimesed palju liikuvamad, mistõttu otsustasime selleks perioodiks pikendada nädalavahetuselehe lugemisaega ja pakendada see veelgi mahukamaks nädalalõpuleheks. Selles on nii päevauudised kui ka pikad intervjuud ja värvikad olemuslood ehk kõik see, mis seni Eesti Päevalehes ja LP-s,” kommenteerib muudatust Ekspress Meedia tegevjuht Argo Virkebau.

Eesti Päevalehe ja LP ühine nädalavahetuseleht on 60 lehekülge paks ja sealt vaatavad vastu ammused lemmikud mõlemast väljaandest: Andrus Kivirähki kolumn, pikk intervjuu, arvamuse autoriküljed, olemuslood, reportaažid, uuriv ajakirjandus, toidu-, moe-, tervise- ja autorubriik ning kõik muu, mida lugejad ootavad ja hindavad. Kavas on sisse tuua ka mitu uut rubriiki, mis vaid lisavad värvi, kirge ja lugemisrõõmu.