Foto: Priit Simson

Delfi meelelahutusportaalis Publik saab täna õhtul ja järgmistel nädalavahetustel jälgida otsepildis ja -blogis Eesti Laulu poolfinaale ja finaali.

Seame end ETV koridorides aegsasti sisse, et vahendada lugejatele esimese poolfinaali melu nii sõnas kui ka pildis. Kell 21.35 algab ETV otsesaade, mida saab jälgida ka Publikus. Pärast saadet pidu veel ei lõpe ja oodata on finaali pääsenud artistide intervjuusid.

Möödunud aastal alguse saanud koostöö maailma suurima Eurovisioni blogiga jätkub Publikus ka tänavu. Selle krapsakad tegijad ja suured eurofännid – blogi algataja, Londonis elav William Lee Adams ja blogija Angus Quinn – jagavad otseblogi kaudu oma muljeid Eesti Laulu võistluspaladest.

Sõna ütleb sekka Delfi moeportaali Catwalk.ee toimetaja Meisi Volt, telemajas on kohal Publiku toimetaja Jaane Tomps.

Tänu Eesti rahvusringhäälinguga sõlmitud kokkuleppele näeb ERR-i otsepilti Delfi portaalis ka järgmisel laupäeval toimuvast teisest poolfinaalist ja 3. märtsi suurest finaalist Saku suurhallis, kust peale selle saab näha ka Delfi TV värvikat otsestuudiot.

Mitu ennustusportaali peab esimese poolfinaali suurfavoriidiks Elina Nechayeva itaaliakeelset laulu „La forza”. Edasipääsu ennustatakse ka Stig Rästa „Home’ile” ja Etnopatsy palale „Külm”.