Kui suurärimees Urmas Sõõrumaa intervjuusoovist kuuldes mind esmalt sauna kutsub, ei imesta ma üldse. Raamist väljas lähenemine on olnud aastaid tema stiil. Üheksa aastat tagasi ei löönud ta näiteks põrmugi verest välja, kui naljapäeva puhul teda üheks päevaks Kroonika peatoimetajaks kutsusin. „Milles küsimus, teeme ära!” vastas ta. Ja tegigi. Rahvas jäi head nalja uskuma, toimetuse sees ja ümber oli elevust palju ning meediakajastus kogu ettevõtmisele ülimalt priima. Nii ei ole ka imekspandav, et meie seekordne intervjuu saab teoks saunas, täpsemalt Tere tennisekeskuses asuvas fitnessiklubis Golden Club, kus on esinduslik saunakompleks koos basseini ja mullivanniga.

Keskuse omanik tunneb end nii spordisaalis oma head sportlikku vormi näidates kui ka saunalaval higistades ja mullivannis mõnuledes sundimatult ning valehäbita. Sest sporditegemine ja vaimu kõrval ka oma keha eest hoolitsemine on asi, mida ta ei pea paljuks isikliku eeskujuga propageerida.

Loe pikemalt, kuidas soovitab Urmas Sõõrumaa seksuaalenergiat jaotada ja mis on see asi, mida lollide kätte kunagi anda ei tasu.

Avalehele
190 Kommentaari
Loe veel: