Urmo Soonvald Foto: Tiit Blaat

Kas rahvusvahelises kliimasõjas jäävad peale teadlased ja tuleviku pärast muretsejad või need, kes eelkõige kliimamuret naeruvääristavad?

Kas USA presidendivalimised võidab Donald Trump ja jääb veel aastateks poliitkorrektsuseta poliitikute esilauljaks?

Kumb kaotab Brexitist rohkem: Euroopa Liit või Suurbritannia, kelle iseseisvat edukust on lubanud peaminister Boris Johnson?

Kas poliitikud määrivad lõplikult presidendi 24. veebruari vastuvõtu, mis on üks pikemaajalisi Eesti riigi sünnipäeva traditsioone?

Kas õnnestub avada suusatreener Mati Alaveri toimikud ja lugeda üksikasjalikult, kui mäda oli Eesti suusatamine ja kui suur ring inimesi oli mädaga seotud?

Kas Kaja Kallas ja Jüri Ratas lõpetavad aasta oma erakonna esimehena või röövib 2019. aastal tehtu või tegemata jäänu neilt ametiposti?

Kas meie poliitikas jätkub EKRE pealetung või proovib Keskerakond Eesti arendamisele ka teistmoodi läheneda?

Kas Mart Helme vangerdatakse riigikogusse, et valitsus saaks rahulikumalt ja vähem vabandust paludes töötada ning kirglikud provokatsioonid kanduksid parlamenti?

Kas Eesti sportlased rõõmustavad meid Tokyo olümpiamängudel millegagi?

Kas Ott Tänak suudab korrata fenomenaalset maailmameistriks tulekut?

Kas Eesti ajakirjandus suudab teha digitaalse pöörde, et olla edaspidigi sama kiire ja professionaalne ühiskonna valvekoer?

Kas Venemaa president Vladimir Putin tulebki suvel Tartusse, ehkki kahe riigi vahelisi pingeid praegu punaseks mängitakse?

Kas Eesti pangad saavad rahapesu eest hiigeltrahvi ja nende Skandinaavia emapangad veeretavad süü üksnes Eesti harukontorite kaela?

Kas Eesti majanduse sünonüümiks jääb start-up-majandus või jagub silmi ja tähelepanu ka muule?

Kas Rail Balticu piinlikku saagasse saabub selgus?

Kas Venemaa president Vladimir Putin tulebki suvel Tartusse, ehkki kahe riigi vahelisi pingeid praegu punaseks mängitakse?

Kas Eesti avastab end ÜRO julgeolekunõukogus poliitilisest kahvlist, kus meie huvid, partnerite huvid ja meie südametunnistus ei kattu?

Kas „Tõde ja õigus” teeb maailmas tähelennu, mida ükski teine Eesti film pole varem suutnud?

Kas ühiskonnas leviv ärategemise ja halvasti ütlemise buum lõpuks pidurdub?

Loe ka LP suurt 2020. aasta ettevaadet!