LP toimetus soovib head vana aasta lõppu! Kohtumiseni uuel aastal! Vasakult tegevtoimetaja Kerttu Pass, peatoimetaja Ingrid Veidenberg, ajakirjanikud Raul Ranne, Kristi Sarap ja Liisa Tagel Tiit Blaat

Armas lugeja! Kui sa vana-aastaõhtul pidulauas istud, aastale tagasi vaatad ja meenutad, mida kõike lõppev aasta endaga kaasa tõi, püüa vastata ka küsimusele: mida tegin sel aastal esimest korda? Kas neid asju oli üks või mitu või… polnud neid ühtki? Kas sa õppisid sel aastal midagi uut? Läksid näiteks keeltekooli või õppisid täidetud parti küpsetama? Äkki tegid heategevusfondile püsiannetuse?

Pole hullu, kui see küsimus vastuseta jääb. Uus aasta toob uued võimalused ja uus aasta tuleb kindlasti parem. Sest meil on siis rohkem aega enda jaoks. On aega oma unistused tähtsuse järjekorda reastada ja mõelda, mida mina elult tahan. Kuna kõige parem aeg unistusi ellu viia on just praegu, hakka aga unistuste nimekirjaga otsast pihta. Kui oled ammu mõelnud, et võiks väikelaevniku paberid ära teha, siis võta asi käsile, algav aasta on selleks parim aeg. Tahaksid paremini kirjutada osata? Mine loovkirjutamise kursusele! Sulle maitseb sushi, aga seda ise valmistada tundub ulme – leia võimalus ja õpi selgeks! Ainult iseennast arendades ja üllatades püsib vaim värske ning pääsed eluga paratamatult kaasas käivast rutiinist ja tüdimusest. Soovin teile head „teen seda esimest korda” nimekirja koostamist ja uutest soovidest tulvil vana aasta lõppu!