Aleksander Suits (paremal) on Pirita G4S-i rannavalve meedikuna ametis olnud juba ligi kümme aastat. Naljatades ütles ta, et tööl meeldivad talle kõige rohkem just päike ja õues viibimine. Elude päästmist ei taha Suits üle tähtsustada, vaid väidab hoopis, et kõik praegu rannas olevad 5000 inimest on juba päästetud. „Vetelpäästjad ütlevad isekeskis, et päästja, kes käib kogu aeg vees järel, on laisk, sest tegeleda tuleb ennetusega,” selgitas Suits. Foto: Martin Dremljuga

Näiteks ka Pirital, kus on kümnendat aastat meedikuna ametis Aleksander Suits. Muidu kiirabis töötav Suits leiab, et amet on vastutusrikas ja altruistlik ning jääb lausa nii külge, et vabal ajal randa minnes tabab ta end ikka inimesi ettevaatuse mõttes jälgimas.

Pildil: Aleksander Suits (paremal) on Pirita G4S-i rannavalve meedikuna ametis olnud juba ligi kümme aastat. Naljatades ütles ta, et tööl meeldivad talle kõige rohkem just päike ja õues viibimine. Elude päästmist ei taha Suits üle tähtsustada, vaid väidab hoopis, et kõik praegu rannas olevad 5000 inimest on juba päästetud. „Vetelpäästjad ütlevad isekeskis, et päästja, kes käib kogu aeg vees järel, on laisk, sest tegeleda tuleb ennetusega,” selgitas Suits.

Vaadake lisapilte digilehest

Avalehele
0 Kommentaari
Loe veel: