Foto: Charley Gallay

Jagamise tulemus oli ebavõrdne: kõik kuus last – Maddox Jolie-Pitt (15), Pax Jolie-Pitt (12), Zahara Jolie-Pitt (11), Shiloh Jolie-Pitt (10) ning kaksikud Knox Jolie-Pitt ja Vivienne Jolie-Pitt (8) – jäävad Angelina hoole alla. Lahutuse põhjus olevatki olnud mure laste heaolu pärast.

Hooldusõiguses kokkuleppele jõudmise andmed pärinevad ametlikust allikast, kus on kirjas, et Pittile määratakse lastega koos olemiseks „teraapilised kohtumised”. Kokkuleppele jõuti juba nädal tagasi. Üksikasju ei avaldata, sest asjaosalised on alaealised.

Teada on, et Pitt sellist olukorda ei soovinud. Ta esitas kohtule avalduse, et kõigi kuue lapse hooldusõigus jagataks, ent lastele ainuõigust taotlenud Jolie tahe jäi peale. „Olen väga kurb, aga kõige olulisem on meie laste heaolu. Palun ajakirjandust, et annaksite neile ruumi, mida nad väärivad, et selle keerulise ajaga toime tulla,” teatas Pitt.

Näitlejad olid koos 2004. aastast ja abiellusid 2014. aastal. Uudis lahutusest lahvatas koos skandaaliga, et vihane Brad Pitt ründas eralennukis oma poega Maddoxit. Juhtumi üksikasjad pole teada.