Marilyn Kerro Foto: Rauno Volmar

Kuigi kedagi ei hääletatud sel nädalal saatest välja ega tunnistatud parimaks, sai vägagi selgeks, kust jooksevad osaliste vahelised jõujooned. Marilyn, kes pälvis kaks hooaega tagasi saate finaalis teise koha, tuli seekord võitma. Esimeses saates teda saatnud viperustest hoolimata rebis Marilyn teistest sensitiividest ette. Ta täitis saate ülesanded n-ö 200%, andes rohkem vastuseid, kui oli küsimusi.

Nagu kõigi osaliste puhul, on saates omistatud selge kuvand ka Marilynile. Rõhutatakse tema ilu ja müstilist jõudu, mis olevat viimase kahe aasta jooksul tohutult kasvanud. Kahe hooaja Marilynide erinevus on tõesti märgatav. Elevil ja emotsionaalsest umbkeelsest nõianeiust on saanud erakordselt enesekindel ja vapustavalt kaunis naine, kellele kuulub teiste sensitiivide aukartus.

Saate lõpprivistuses ütles suisa hirmuäratavalt jõuliseks arenenud Marilyn otsesõnu, et teab oma tugevust. Kui tal paluti ennustada, kes on kolm finaali pääsejat, nimetas ta ainult kaks nime. Sellega andis Marilyn kindla signaali: see hooaeg kuulub talle.