Foto: Ilmar Saabas

Peamiselt Skandinaavia bändidega töötav Koplowitz väisab tihti põhjamaiseid muusikafestivale ja oli loogiline tulla Tallinna muusikanädalale, et siinne muusikaskeene üle vaadata. Kuid ta ei osanud oodata, milline õudustesõit ootab teda Tallinna-Helsingi laeval.

Laeval olles postitas ta sotsiaalmeediasse humoorikaid olukorrakirjeldusi, millest paremad tasub esile tuua. „Eesti-Soome laeval: olen laeval olnud juba tervelt viis minutit ning üks purjus Soome mees nimetas mind „lamban******ks” ja üritas mind lüüa.” – „Eesti-Soome laeval: viimne kui üks tualett siin laeval on ummistunud ning üks kümneaastane laps käib mööda kraanikausse ja oksendab igaühte neist. Ma reisin stiilselt, sõbrad!”

Loomulikult ei sobinud Koplowitzile laeva muusikavalik. „Eesti-Soome laeval: DJ hakkas just päris korralikku afrobeat’i lugu mängima. Oi, juba pani jälle selle jubeda TOP 40 popi mängima. Paistab, et see meeldib rahvale rohkem.” Lõpuks võtsid asjad suisa hullu pöörde: „Eesti-Soome laeval: politsei vahistas just ühe tüübi.

SEE KOHT ON SÕNA OTSESES MÕTTES PÕRGUVÄRAV!”