Christina Grimmie Foto: AP/SCANPIX

USA talendisaatest „The Voice” tuule tiibadesse saanud Christina andis reede õhtul Flordias kontserdi ja jagas pärast fännidele ka autogramme, kui 26-aastane meesterahvas Kevin James Loibl teda ootamatult tulistas, kirjutab välispress. Christina vend Mark üritas relvameest peatada, kuid hetk hiljem võttis too ka endalt elu. Politsei esialgse versiooni järgi oli mõrvar lauljatari hullunud fänn, kuid mõrva täpne motiiv pole veel selge.

Kriitilises seisus 22-aastane muusik toimetati haiglasse, kuid paraku ei suudetud tema elu päästa – paar tundi hiljem ta suri.

Esialgse info järgi oli Loibl sõitnud oma kodulinnast St. Petersburgist Orlandosse, et lauljatarilt elu võtta. Politsei sõnul oli ta varustatud kahe tulirelva ja suure jahinoaga. Noormees olevat lootnud puhtalt pääseda ja plaaninud samal õhtul koju naasta.

Christina Grimmie osales 2014. aastal saates „The Voice”, kus tema mentor oli ansambli Maroon 5 laulja Adam Levine, kes tüdruku ka pärast saate lõppu oma tiiva alla võttis ja temaga plaadilepingu sõlmis. Grimmie laulud olid väga populaarsed ka YouTube’is.