APPLE-PRODUCTS/ BECK DIEFENBACH

Uutel telefonidel iPhone 6S ja iPhone 6S Plus on täiendatud alumiiniumisulamist korpus ja tugevam ekraan. Ekraanis peitub telefonide suurim uuendus: 3D Touch. Ekraanis olevad sensorid mõõdavad puudutuse tugevust, mis avab telefoni kasutajaliideses sisuliselt uue telje, sügavuse.

Näiteks saab äpi ikoonile tugevamalt vajutades äpi olulisemaid funktsioone kohe kasutada. Kui vajutada kaardirakenduse ikoonile tugevamalt, saab avada juhised koduaadressini, saata sõbrale praeguse asukoha ja otsida läheduses olevaid huvipunkte. Kaameraäpile vajutades saab kohe käivitada video, aegluubis video, teha foto või selfie.

Telefon toimib uue A9 kiibiga, mis on firma sõnul 90% kiirem kui mullune mudel. Ka sõrmejäljelugeja Touch ID uus versioon on varasemast kaks korda kiirem. LTE-A toega andmeside pakub nüüd kuni 300 Mbps allalaadimiskiirust ja ka wifi-ühendus on kiirem.

Samuti on uuenenud kaamera, mis teeb nüüd kaheksa megapiksli asemel 12-megapiksliseid fotosid. Lisandunud on uus kõrgema resolutsiooniga video: nüüd saab filmida 4K videoid. Telefone saab ette tellida homsest ja need jõuavad lettidele 25. septembril.