Ööpäeva jooksul põles mitu tööstushoonet üle Eesti

 (5)
Ööpäeva jooksul põles mitu tööstushoonet üle Eesti
Reuters

Raplamaal põles eile puidutööstushoone, Tallinnas mööblitsehh ning Viljandimaal oli leekides lihatööstus.

Raplamaal Kohila vallas Angerja külast teatati eile kell 08.19 tulekahjust. Päästemeeskonna saabudes põles puidutööstuse hoonetekompleks: angaar suurusega 1500 m² ja sellega kokku ehitatud kivist kahekorruseline hoone mõõtmetega 10x15 m.

Angaar koos sees olnud saekaatri seadmete ja puitmaterjaliga hävis. Inimesed kannatada ei saanud. Kustutustöid teostasid kaheksa päästemeeskonda ja operatiivkorrapidaja. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Tallinna päästjatele teatati eile hommikul kell 9.24 Tatari 16 asuva tööstushoone põlengust. Päästemeeskondade saabudes tuli hoone viienda korruse akendest tugevat suitsu. Mööblitootmise tsehhis põlesid porolooni jäätmed ja mööblitootmisel kasutatav materjal.

Hävis 100 ruutmeetrise tootmisruumi sisustus, neljanda korruse ruumid said veekahjustusi. Hoones viibinud inimesed evakueeriti ning kannatanuid majast ei leitud. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Viljandimaal Saarepeedi vallas Karula Lihatööstuses möllas tulekahju täna öösel. Päästjad said väljakutse kell 00.43. Päästemeeskonna saabudes oli tules plekkkatusega kahekorruselise hoone (40x20m) katus.

Tules hävis katus ja teine korrus, veekahjustusi sai kogu esimene korrus ning seal paiknenud seadmed. Sündmuskohal töötas 6 päästemeeskonda ja operatiivkorrapidaja. Tulekahju tekkepõhjus selgitamisel.