Bremeni Werder juhtis Meistrite liiga valitseva meistri FC Barcelona vastu kuni normaalaja eelviimase minutini. Barcelona jaoks läks olukord raskeks 56. minutil, kui agressiivselt mänginud Bremen läks Carlos Puyoli omaväravast 1:0 juhtima. Lisaks sellele venitas “Barca” tähtründaja Samuel Eto’o jalga ja vahetati 65. minutil pingile. Arvatavasti jääb kamerunlane platsilt eemale mitmeks kuuks.

Barcelona peatreener Frank Rijkaard tõi vahetustest mängu ründajad Eidur Gudjohnnseni ning noorukese Lionel Messi ja see tõi lõpuks ka edu. 89. minutil sai Messi söödu Decolt ning lõi palli väravavaht Tim Wiese selja taha. Barcelona 14-mänguline kaotusteta seeria  ei katkenud.

“Pärast Puyoli omaväravat ei andnud me alla ning domineerisime mängu viimased 20 minutit,” rääkis liigsetest pingetest pääsenud Rijkaard.

Drogba kübaratrikk

Bulgaarias Sofias hiilgas kohaliku Levski vastu FC Chelsea ründeäss Didier Drogba, kes tegi kübaratriki. Chelsea võitis mängu Levski vastu 3:1, kuigi teistest meeskonna staaridest ei jätnud erilist muljet pea keegi. Taas jäi nulli peale Chelseale 10 miljonit naela maksma läinud Andrei Sevtšenko.

“Oleme tabeli tipus nii Inglismaa liigas kui ka Meistrite liigas, kuigi ei mängi veel eriti hästi,” nägi peatreener Jose Mourinho võistkonnas kõvasti kasutamata potentsiaali. “Peame rohkem töötama ja mängijad vormi viima.“

Meistrite liiga  2. voor

A-grupp: Bremeni Werder–FC Barcelona 1:1 (56. ov. Carles Puyol - 89. Leonel Messi), Sofia Levski–FC Chelsea 1:3 (89. Maryan Ogyanov – 39., 52., 68. Didier Drogba)

B-grupp: Moskva Spartak–Lissaboni Sporting 1:1 (5. Denis Boyarintsev – 59. Luis Nani), Milan Inter - Müncheni Bayern 0:2 (82. Claudio Pizarro, 90+1. Lukas Podolski)

C-grupp: Liverpool–Galatasaray 3:2 (9., 52. Peter Crouch, 14. Luis Garcia – 59., 65. Ümit Karan), Bordeaux Girnodins –PSV Eindhoven 0:1 (65. Mika Väyrynen)

D-grupp: CF Valencia–AS Roma 2:1 (13. Miguel Angel Angulo, 29. David Villa – 18. pen. Francesco Totti), Donetsk Shakhtar–Pireuse Olympiakos 2:2 (34. Matuzalem, 70. Ciprian Marica – 24. Mihalis Konstantinou, 68. Alberto Castillo)