Kuni 65. minutini püsis väravateta viik, seejärel realiseeris teisel poolajal initsiatiivi haaranud Derby paremuse Georgi Kinkladze (65.), Malcolm Christie (71.), Deon Burtoni (90.) ja Dean Sturridge i (90.) väravatest.

Poomil oli teisel poolajal vähe tööd, kuid esimesel tõrjus ta Carl Corti ohtliku lähilöögi. "See oli puhas reaktsioonitõrje. Seal polnud aega kuhugi palli lükata, pidin lihtsalt käe ette saama," kommenteeris Poom, kelle tõrje järel likvideerisid kaitsjad ohtliku olukorra lõplikult.

Kohtumises Wimbledoniga tegutsesid Derbyl kõik liinid ühtlaselt hästi. Kaitse seisis kindlalt, poolkaitse korraldas rünnakuid ja edurivimehed kasutasid shansid hästi ära. "Kui kedagi üldse esile tõsta, siis Kinkladzet ja Christiet," arvas Poom. Nimetatud mehi kiitis ka Derby peatreener Jim Smith.

Üleeilne võit ei viinud Derbyt veel ohtlikust tsoonist välja. 28 punktiga 17. kohal asuv Derby jääb Wimbledonist punktiga maha, kuid kuklasse hingab Bradford. Smithi arvates peaks 40 punkti kindlasti tagama kõrgliigasse püsimajäämise.

"Võitlus alles algab, nüüd tuleb meil kolm rasket mängu järjest. Et vähemalt 12 punkti juurde saada, peame samas vaimus jätkama," ütles Poom. Eeloleval laupäeval kohtub Derby võõrsil liidri Manchester Unitediga, järgnevad mängud Liverpooliga kodus ja Aston Villaga võõrsil.

Poom ei usu, et samaaegsed mängud Meistrite liigas ManU taset nõrgendaksid. "Manchesteri mehed on tiheda graafikuga harjunud. Mullu said nad igatahes hästi hakkama," leidis Poom.

Ülejäänud mängude tulemused: Everton - Sheffield Wednesday 1:1, Manchester United - Liverpool 1:1, Newcastle - Chelsea 0:1, Southampton - Middlesbrough 1:1, Tottenham - Bradford 1:1, Watford - West Ham 1:2, Aston Villa – Arsenal 1:1, Leeds – Coventry 3:0, Leicester – Sunderland 5:2.

Punktid: ManU 58, Leeds 54, Chelsea 49, Liverpool (26 mängu) ja Arsenal 48, Everton ja Sunderland 40, Tottenham ja Aston Villa 39,.... 17. Derby 28.