----

EOK kinnitas 18. juulil olümpiadelegatsiooni 39 sportlast ja andis Eesti Kergejõustikuliidule võimaluse esitada kuni 25. juulini k.a. täiendavaid ettepanekuid. Pekingi Olümpiamängud toimuvad 8. – 24. augustini 2008.

Eesti Olümpiadelegatsioonis on kokku 90 akrediteeritud isikut, neist: 45 sportlast, 43 juhti, treenerit ja abipersonali ning 2 rahvusvahelise noortelaagri osavõtjat.

1. Jalgrattasport
1. Grete Treier naiste grupisõit
2. Tanel Kangert meeste grupisõit
3. Rein Taaramäe meeste grupisõit
4. Daniel Novikov meeste trekisprint

2. Judo
1. Martin Padar kaalus + 100 kg

3. Kergejõustik
1. Moonika Aava odavise
2. Ksenija Balta kaugushüpe
3. Kaie Kand seitsmevõistlus
4. Kaire Leibak kolmikhüpe
5. Märt Israel kettaheide
6. Gerd Kanter kettaheide
7. Mihkel Kukk odavise
8. Pavel Loskutov maraton
9. Mikk Pahapill kümnevõistlus
10. Taavi Peetre kuulitõuge
11. Andres Raja kümnevõistlus
12. Aleksander Tammert kettaheide

4. Laskmine
1. Andrei Inešin kaarrada

5. Purjetamine
1. Deniss Karpak klass Laser
2. Johannes Ahun klass RS:X

6. Sulgpall
1. Kati Tolmoff naisüksikmäng
2. Raul Must meesüksikmäng

7. Sõudmine
1. Jüri Jaanson 2-paat 2X
2. Tõnu Endrekson 2-paat 2X
3. Igor Kuzmin 4-paat 2X
4. Allar Raja 4-paat 2X
5. Vladimir Latin 4-paat 4X
6. Kaspar Taimsoo 4-paat 4X
7. Andrei Jämsa 1-paat 1X

8. Tennis
1. Kaia Kanepi naiste üksikmäng ja naispaarismäng
2. Maret Ani naispaarismäng

9. Triatlon
1. Marko Albert Olümpiadistants

10. Ujumine
1. Triin Aljand 50m ja 100m vabalt ja 100m liblikat
2. Elina Partõka 200m vabalt
3. Anna-Liisa Põld 400m kompleksi
4. Martti Aljand 100m ja 200m rinnuli
5. Danil Haustov 100m vabalt
6. Martin Liivamägi 200m kompleksi
7. Miko Mälberg 50m vabalt
8. Andres Olvik 200m selili
9. Vladimir Sidorkin 200m vabalt

11. Vehklemine
1. Nikolai Novosjolov meeste epee

12. Võimlemine
1. Irina Kikkas iluvõimlemine

13. Võrkpall - Rannavõrkpall,
1. Kristjan Kais rannavõrkpall
2. Rivo Vesik rannavõrkpall

Eesti Olümpiadelegatsiooni juhtkond ja meditsiinipersonal: 1. Martti Raju (delegatsioonijuht), 2. Merle Kaljurand (delegatsioonijuhi asetäitja), 3. Sven Sommer (pressiesindaja), 4. Mihkel Mardna (arst), 5. Muza Lepik (arst), 6. Sergei Voronetski (arst),  7. Kristi Singi (füsioterapeut), 8. Vladimir Stepanjan (füsioterapeut).

1. Jalgrattasport: 1. Toivo Suvi (spordiala võistkonna juht), 2. Edgar Treier (treener),  3. Risto Usin (mehaanik).

2. Judo: 1. Aavo Põhjala (spordiala võistkonna juht),  2. Sander Maripuu (treeningpartner).

3. Kergejõustik: 1. Aivo Normak (spordiala võistkonna juht),  2. Vesteinn Hafsteinsson (treener),  3. Mehis Viru (treener),  4. Remigija Nazaroviene (treener),  5. Aarne Paats (treener),  6. Heiko Väät (treener),  7. Andrei Nazarov (treener),  8. Harry Lember (treener),  9. Indrek Tustit (füsioterapeut),
10. Lauri Rannamaa (füsioterapeut).

4. Laskmine: 1. Mati Mark (spordiala võistkonna juht).

5. Purjetamine: 1. Ott Kallas (spordiala võistkonna juht),  2. Igor Trofymov (treener), 3. Marina Trofimova (füsioterapeut).

6. Sulgpall: 1. Michael Kjeldsen (spordiala võistkonna juht).

7. Sõudmine: 1. Jaan Tults (spordiala võistkonna juht),  2. Tatjana Jaanson (treener), 3. Mati Killing (treener), 4. Tiit Teniste (füsioterapeut),  5. Ulvi Veiden (füsioterapeut), 6. Leonid Gulov (varuvõistleja).

8. Tennis: 1. Juan Pablo Giacopelli (spordiala võistkonna juht).

9. Triatlon: 1. Jüri Käen (spordiala võistkonna juht).

10. Ujumine: 1. Tõnu Meijel (spordiala võistkonna juht),  2. Urmas Jaamul (treener),  3. Ernest Bultman (treener),  4. Aleksandr Abel (treener).

11. Vehklemine: 1. Irina Embrich (spordiala võistkonna juht).

12. Võimlemine: 1. Larissa Gorbunova (spordiala võistkonna juht).

13. Võrkpall - Rannavõrkpall: 1. Raivo Simson (spordiala võistkonna juht).

Pekingi Olümpiamängude Rahvusvaheline Noortelaager

1. Erika Kirpu vehklemine
2. Grigori Minaškin judo