Levadia võitis Nikita Andrejevi 24. minutil löödud väravast poolaja 1:0. Võõrustajatele päästis viigi Jeroen Heubach 55. minutil. Levadial säilib hea võimalus pääseda UEFA karikasarja põhiturniirile, koduses kordusmängus piisab ka väravateta viigist. Võib meenutada, et FC Flora saavutas avaringis Oslo Lyni vastu just niisugused tulemused.

8100 pealtvaataja ees peetud mängus hoidis selgelt initsiatiivi Twente. “Pall püsis põhiliselt Levadia väljakupoolel,” vahendas Eesti klubi pressiesindaja Indrek Petersoo. “Kuid esimesel poolajal teenis ainsa supervõimaluse Levadia ja realiseeris selle edukalt. Marek Lemsalu andis pika söödu ette, Ats Purje suunas selle edasi Andrejevile. Too pööras end kaitsjast mööda ja lõi kenasti ära.”

55. minutil tõmbas Andrei Kalimullin karistusala piiril vastase maha ning Heubach keerutas ilusa löögiga palli võrku. Edaspidi päästis Levadia kolm supertõrjet teinud Kotenko.

TVMK alustas Balti riikide meistrite turniiri Liepajas ning pidi tunnistama kohaliku Metalurgsi 2:0 paremust. Väravad löödi tosina viimase minuti jooksul.