Neljandat hooaega kodusel korvpallimaastikul ja kõige kõrgemal tasemel kaasa lööv TYCO Rapla on minetanud oma iseloomuliku sära. Varem kui lepase reega takistusi ületanud ja üllatusi serveerinud raplakad on tänavu võitnud Alexela meistriliiga ja Balti liiga 23 mängust ainult viis. Kas kahel eelneval aastal Eesti liiga poolfinaali jõudnud ja medalitele heidelnud korvpallikantsi esindusmeeskond vaevleb kriisis? Või igal hooajal ei saagi ühtmoodi hästi minna ja tagasilöögid on paratamatud? Eesti Päevalehe küsimustele vastas peatreener Indrek Ruut.

••Sisuliselt on pool koduse liiga põhiturniirist seljataga. Rapla on eelviimasel ehk kaheksandal kohal ja meeskondadest, kes reaalselt play-off’i kohti jagavad, suisa viimane. Kuidas olukorda hindad?

Ma ei näe otseselt suurt jama, aga ei saa ka öelda, et olen väga õnnelik selle üle, mida väljakul näen. Tunnistan ausalt, et nii väljakutsete- ja küsimusterohket hooaega polegi mul treenerina olnud. Kogu aeg pea töötab, sest suusk ei libise korralikult. Siis nagu juba libiseb, aga tuleb jälle väike küngas ette ja vajume tagasi.

Loe edasi, mis võib olla meestel pea segi ajanud ja kuidas meeskond kavatseb hooaja teisel poolel senisest enamat pakkuda.

Avalehele
22 Kommentaari
Loe veel: