Siiski oli Aivar Kuusmaal tagataskust võtta ameeriklane Devin Brooks, kes tabas sireeniga tagasihüppelt hullumeelse kolmese ja andis Raplale 83:82 võidu.

Teises mängus oli AVIS Raplal suurepärane võimalus seeria sisuliselt ära otsustada ning teise perioodi alguses tundus, et nii ka läheb, kui koduseinte toel haarati 28:11 edu. Kuid Kalle Klandorfi mehed ei lasknud sel juhtuda ning TLÜ/Kalev tegi võimsa tagasituleku.

Poolajaks jõuti juba kahe silma kaugusele ning kolmandal perioodil mindi oma teed, juhtides enne viimast neljandikku 62:53. Kuigi Rapla jõudis veel viie silma kaugusele, vastas TLÜ/Kalev 7:0 vahespurdiga ning võitjas ei tekkinud enam kahtlust. Lõpuks näitas tabloo tallinlaste 91:81 võitu.

Seeria kolmas mäng saab olema ülioluline. Kes iganes väljub kohtumisest võitjana, jõuab finaalist kõigest ühe võidu kaugusele.

Delfi TV leiad siit: tv.delfi.ee