Lõpuminuteid mängis taas kindlamalt Rock, kes sai poolajavileks eduseisu 37:29. Kalevlaste jaoks oli ohumärgiks, et 10 punkti toonud Johnny Berhanemeskelil oli juba neli viga. Teine poolaeg algas Rocki 8:0 spurdiga ning kolmanda veerandi keskpaigaks kasvas kodumeeskonna eduseis korraks juba 21-punktiliseks (52:31). Neljandiku lõpuks oli Rocki edu 63:47. Ka viimane veerand ei pakkunud külalistele enam midagi rõõmustavat - visati vaid 9 punkti - ning Rock võttis seeria avamängus ülekaaluka võidu.

Head visketabavust näidanud Rocki (kahesed 54% Kalevi 30% vastu) punktid jagunesid väga ühtlaselt. Viis meest tõid kahekohalise arvu punkte, neist resultatiivseimad olid Evaldas Žabas 19 ja Tanel Kurbas 14 silmaga. TLÜ/Kalevile tõi viie veaga välja langenud Berhanemeskel 26 minuti jooksul 19 punkti.

Seeria teine mäng peetakse täna õhtul kell 19.10 Audentese Spordikeskuses. Delfi TV ja TV6 alustavad korvpallistuudioga 10 minutit varem.