Mäng toimus Rocki koduplatsil Tartu Ülikooli spordihoones. Tartlaste esiviisikusse kuulusid Tanel Tein, Georgi Tsintsadze, Brian Cusworth, Marek Doronin ja Janar Talts. Esimene veerandaeg lõppes viigiliselt 17:17, poolajaks juhtis Rock 45:39. Kolmanda veerandaja võitis juba Šiauliai 70:60, teatas Sportnet.

Pärast nelja minutit alustas Rock mängu dikteerimist. Veerandaja keskpaigaks seisid tablool numbrid 11:8. 2.23 enne veerandaja lõppu suutis Šiauliai seisu viigistada (15:15) ning korraks ka juhtima minna. Esimese kümnendi lõpetas Allingu tabamus seisuks 17:17.

Teine veerandaeg jätkus võrdsete heitlusena, pisut Šiauliai dikteerimisel. Leedulased juhtisid mängu kuni seisuni 24:26, mil Kestuti Šestokas taas viigi majja lõi. Edasi jätkus kohtumine punkt-punkti mänguga. Kaks minutit enne vaheaega pääses Šiauliai juhtima viie punktiga (34:39), kuid Rock tegi seejärel 6:0 vahespurdi, mis sundis Šiauliai kasutama minutilist mõtlemisaega.

Puhkust kasutasid paremini ära aga Rocki pallurid ning poolaeg lõppes tartlaste 45:39 paremusega. Viimase ühe minuti ja 44 sekundiga tegi Rock vahespurdi 11:0.

Vaheajalt tulles jätkas Rock domineerimist. Kolme minuti möödudes juhtis Rock punktidega 50:46. Minuti pärast oli Šiauliai seisu taas viigistanud. Taltsi kaugvise andis korraks liidriohjad Rockile tagasi, kuid pärast 53:53 viigiseisu asus mängu dikteerima Leedu meeskond. 3.40 enne kolmanda veerandaja lõppu juhtis Šiauliai juba üheksa punktiga (53:62). Suurima vahespurdi (12:0) au läks seega üle Šiauliaile. Veerandaja lõpuks juhtis Šiauliai punktidega 70:60.

Šiauliai kindel eduseis püsis kogu viimase veerandaja vältel. Suurimat eduseisu nautisid leedulased seisul 64:77. Viimastel minutitel õnnestus Rockil küll 5:0 spurdiga vastasele lähemale jõuda, kuid võiduks jäi tartlastel ajast puudu ning vastu tuli võtta 83:85 kaotus. See oli Rockile viie võidu kõrval 14. kaotus Balti liigas.

Statistika

Rock: Cusworth 16 p, Tsintsadze 16 p, Talts 12 p + 7 lp, Kullamäe 10 p, Doronin 10 p + 5 lp.
Šiauliai: Prekevicius 20 p, Grant 19 p, Praskevicius 16 p, Maceina 11 p
Lauapallid: Rock 29, Šiauliai 26
Vaheltlõiked: Rock 5, Šiauliai 10
2-punktivisked: Rock 70,5 %, Šiauliai 50 %
3-punktivisked: Rock 42,1 %, Šiauliai 48,2 %
Vabavisked: Rock 91,6 %, Šiauliai 75 %