Ainsa värava lõi prantslane Nicolas Anelka, kui avavilest oli kulunud vaid 14 minutit. Ray Parlouri kastisööt viis Derby kaitsjad segadusse ning meistriliiga parimate väravaküttide sekka kuuluva, end täiesti vabaks jooksnud Anelka löök ei jätnud Poomile vähimatki võimalust. "Ei jätnud jah, pall lendas väga täpselt tagumisse nurka."

"Häid pealelööke tuli tõrjuda vaid paaril korral, sest üldjoontes mängis kaitse kindlalt. Rohkem oli tööd kõrgete tsenderduste püüdmisega," kirjeldas Poom. "Teisel poolajal suutsime juba tõsiselt vastu hakata ja ka mu kolleeg David Seaman sai tööd."

79. minutil saatis Paolo Wanchope palli Arsenali väravasse, kuid kohtunik otsustas, et kostariikalane oli korraks käega mänginud.

Vooru oodatuimas mängus alistas Manchester United Old Traffordil Aston Villa 2:1 (20. ov Steve Watson, 46. David Beckham -- 33. Julian Joachim). Sangari aupaistesse kerkis David Beckham, saates 30 meetrilt vabalöögist vintpalli Birminghami klubi värava ristnurka.

Arsenalil on 72 (35 mängu), Manchester Unitedil 71 (34), Chelseal 68 (35), Leedsil 63 (35), Aston Villal 55 (36), West Hamil 54 (36), Middlesbroughl 51 (36), Liverpoolil 50 (35), Derbyl 48 (35), Tottenhamil ja Leicesterl 46 (35) ning Newcastleil 45 (36) punkti.

Enne kõiki nädalavahetuse mänge mälestati minutilise leinaseisakuga kolmapäeval 79-aastasena manalasse varisenud Sir Alf Ramseyt, 1966. aastal Inglismaa MM-tiitlini juhtinud treenerit. "Ta oli mees, kes pani meid iseendisse uskuma," edastas Reuters legendaarse väravavahi Gordon Banksi sõnad.