Nagu mullu 31. mail, kui Eesti Balti turniiril Soomele 0 : 2 kaotas, on ka täna haigusest paranenud Magnus Pehrsson (paremal) ja Janno Kivisild kõrvuti platsi ääres. <p>Foto: Priit Simson</p>

Jalgpallikoondis valmistus eile Turus tänaseks maavõistluseks põhjanaabritega. Viimast treeningut enne kohtumist juhtis aga peatreener Magnus Pehrssoni asemel koondise abitreener Janno Kivisild, kes tegi harjutuskorras teoks varem kokkulepitud plaani. Eileõhtuse info kohaselt pidi koju tõvevoodisse jäänud Pehrsson meeskonnaga liituma täna hommikul. Pehrssoni puudumise tõttu oli ka Soomega kohtumise täpne mänguplaan ja algkoosseis läbi arutamata.

Kui suurem osa koondislasi kogunes pühapäeval Tallinnas, et üle lahe sõita, siis samal päeval Soome liigas Seinäjoe klubiga Rovaniemilt 0 : 1 kaotuse saanud väravavaht Mihkel Aksalu jõudis Turusse tund enne koondist. Samuti liitusid eile „norralased” Karol Mets, Taijo Teniste ja Pavel Londak. Et algkoosseisu pole arutatud, ei osanud Aksalu veel öelda, kas täna õhtul alustab väravas tema, Londak või hoopis Sergei Pareiko. „Loomulikult on alati parem, kui saab natuke pikemalt koos olla, aga vahel jooksevad liiga ja koondise graafik nii kokku, et jääb ainult üks päev vahele. Peab kohanema,” märkis Aksalu.

« Avalehele 3 Kommentaari