Turniiril teise koha saavutamiseks oli vajalik ka kolmanda geimi võit, kuid selle võitsid poolatarid kõige napimalt 25:23. Kolmandas geimis suruti oma tahe peale 25:23 ja meeldiva üllatusena võit 3:1. Päeva esimeses mängus alistas Läti oma lõunanaaabri Leedu 3:0 (25:16, 25:8, 25:20) ja saavutas turniiril Leedu ees 5. koha. Turniiri viimane mäng Venemaa ja Valgevene vahel lõppes venelaste 3:0 (25:19, 25:16, 25:23) võiduga, mis kindlustas Eestile ülihinnatava 3.koha.

EEVZA TÜTARLASTE MEISTRIVÕISTLUSED 2006
06.-10.12.2006 Kohila
LÕPLIK PAREMUSJÄRJESTUS:
Koht, võistkond, võite, kaotusi, punkte, võidetud ja kaotatud geimid, geimide suhe

KOLMAPÄEV 06.12
14:00 Läti vs Poola 0:3 (12:25, 19:25, 11:25)
16:00 Leedu vs Valgevene 0:3 (8:25, 12:25, 23:25)
18:00 Eesti vs Venemaa 0:3 (11:25, 14:25, 23:25)

NELJAPÄEV 07.12
14:00 Venemaa vs Läti 3:0 (25:16, 25:18, 25:17)
16:00 Poola vs Leedu 3:0 (25:15, 25:16, 25:11)
18:00 Valgevene vs Eesti 3:2 (25:15, 20:25, 25:22, 24:26, 15:13)

REEDE 08.12
14:00 Eesti vs Leedu 3:0 (25:18, 25:15, 25:15)
16:00 Läti vs Valgevene 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)
18:00 Venemaa vs Poola 3:0 (25:16, 25:13, 25:15)

LAUPÄEV 09.12
14:00 Venemaa vs Leedu 3:0 (25:12, 25:11. 25:12)
16:00 Läti vs Eesti 0:3 (24:26, 15:25, 12:25)
18:00 Poola vs Valgevene 3:0 (25:22, 22:13, 25:21)

PÜHAPÄEV 10.12
10:00 Leedu vs Läti 0:3 (16:25, 8:25, 20:25)
12:00 Eesti vs Poola 3:1 (25:20, 25:11, 23:25, 25:23)
14:00 Valgevene vs Venemaa 0:3 (19:25, 16:25, 23:25)

EEVZA meistrivõistlustel mängis koondis vanemtreener Peeter Vahtra juhtimisel Kohila Spordikompleksis järgmises koosseisus: Julia Mõnnakmäe, Reelika Raap, Dorit Heinastu Pärnust, Erle Püvi, Egle Püvi, Kaisa Orav Viljandist, Anna Kajalina ja Aleksandra Ossipovskaja Narvast, Piret Rattasepp Paidest, Renna Koha Kundast ning Heidi Luks ja Pille Vahtra Tallinnast. Treenerid Peeter Vahtra ja Riina Ernits.