Korvpall Rapla linnas Foto: Siim Solman, Sm Solman

Samal ajal kui Rock ja Kalev/Cramo jagelevad Eesti koondislaste pärast ja Tarvas riisub endale ülejäänud, on eelmise hooaja neljas klubi TYCO Rapla jäänud tähelepanuta. Meeskonna mänedžer Jaak Karp jagas Eesti Päevalehele enda nägemust Rapla korvpalli tulevikust ja võttis kokku ka tänavuse U-20 turniiri, kus koondise põhijõududeks olid just Rapla poisid.

Viimasel kahel aastal on TYCO Rapla kujunenud arvestatavaks jõuks Eesti korvpallimaastikul. Kas Rapla meeskond plaanib jõuda Eesti meistriliigas kunagi ka kahe parima sekka?

Kindlasti. Süües kasvab isu. Eelmisel aastal ei olnud me ehk Tarvaga võrdväärsed vastased, kuid sel aastal oli medal juba käeulatuses. Hakkasime isegi Kalev/Cramole poolfinaalis kõvasti vastu. Küsimus polegi ainult järgmises saavutuslikus sammus, vaid pidevas arengus. Et keskkond muutuks paremaks ning mängijatel ja treeneritel oleksid paremad võimalused just meie hulgas edasi areneda. Siis on hea tulemus loomulik tagajärg. Eesti parim treener Rapla jaoks (Indrek Ruut - toim) on ju meie võistkonnas, vajalik on hoida nii teda kui ka teisi motiveerituna.

Loe edasi, mida arvab Rapla meeskonna manager Eesti U-20 koondise mängus EM-il.

Avalehele
4 Kommentaari
Loe veel: