Eile Wałbrzychis hotelli saabudes ootasid eestlaste suurimad konkurendid sloveenid juba ees. Pildil võtab tervitusi vastu Martti Juhkami. Foto: Priit Simson

Võrkpallikoondis läheb täna Poolas toimuva Euroopa liiga Final Fouri poolfinaalis vastamisi Makedooniaga. Kell 21 algavast kohtumisest teeb ülekande ETV2, kuid otsepilt jõuab televaatajateni ainult tänu loosiõnnele. Nimelt langetas Eesti rahvusringhääling olude sunnil juba enne esmaspäeval toimunud loosimist ja mänguaja selgumist otsuse, et nii tänast poolfinaali kui ka reedest medalimängu näidatakse igal juhul algusega kell 21.

Võrkpalliliit esitas enne loosimist korraldajatele palve panna Eesti poolfinaal hilisemaks mänguks, aga seda ei võetud kuulda. Õnneks loositi siiski Sloveenia ja Poola kohtumine esimeseks ning Eesti ja Makedoonia matš tagumiseks. Muidu pidanuksid spordisõbrad piirduma videokordusega. Seega pakub ETV võrkpalluritele tänaseks poolfinaaliks tõhusat ergutust: kui võidate, pääseb ka homme kell 21 algav finaalmäng ETV2-s otsepilti. Kaotuse korral tuleb huvilistel leppida kell 18 algava pronksimängu vaatamisega videokorduse või ERR-i spordiportaali vahendusel.

« Avalehele 2 Kommentaari