Johan Elmi muusikavalikut saab tervikuna kuulata siit.

The National – I Am Easy to Find

Ansambel, keda kuulan ükskõik mis tujuga. Tämber ja atmosfäär sobivad alati. Ja on rangelt kohustuslik vaadata samanimelisest albumist tehtud lühifilmi.

James Blake – Say What You Will

See tabab midagi sõnastamatut mu elus. Ja kui ma kunagi selle loo veatult ära laulda suudaksin, siis oleksin tehtud mees.

Kae Tempest – People’s Faces

Vaieldamatult geniaalne spoken word artist, poeet ja näitekirjanik. Teda kuulates panen suu kinni, sest ta ütleb kõik ise ära.

Cornelia Jakobs – Hold Me Closer

Olen häbenemata Eurovisiooni fänn. See on üks eelmise aasta - üks aegade - parimaid eurolugusid.

The National – Graceless

Ma ei väsi kordamast - see ansambel on veatu! Selle loo rütm on järeleandmatu ja sõnad nii mõrkjasmagusad. Tahaksin olla nende sõber.

Francis and the Lights – See Her Out

Algusest lõpuni haarav, kuid selles loos on üks konkreetne koht, mis üllatab mind alati. Viib korraks kuhugi ära. Keerab värvid põhja.

Hobo Johnson – Sorry, My Dea

Fenomenaalselt eriline, ausalt öeldes kummaline tüüp. Tundub, et me elame kardinaalselt erinevaid elusid, aga tema sõnad puudutavad mind sügavalt.

Michael Stipe – No Time for Love Right Now

Isolatsiooni ajal välja tulnud lugu, R.E.M'i laulja omalooming. Ajatult puudutav, minulikult kurblik, aga lootusrikas.

The Magnetic Fields – Papa Was a Rodeo

See lugu tekitab minus mälupilte, mida mul kunagi varem olnud pole. See on justkui midagi, mis on pärit mu lapsepõlvest, kuigi avastasin selle hiljuti. Jälle - kurb ja rõõmus samaaegselt.

Waxahatchee – St. Cloud

Mul on unistus sõita augustilõpu päikeseloojangus suvekodust (mida mul pole) lahtise autoga piki põldudevahelisi teid ja kuulata seda lugu. Teades, et ma saan alati tagasi tulla.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid