Tänapäeval on portfellides üha vähem pabereid, sest enamik dokumente on ju kõigil arvutites. Päris kindlasti on portfell staatuse näitaja, mis räägib isiku mõjukusest, haridusest ja võimalustest.

Carine Jessica Kostla

30. koht Veel mõne aasta eest proovis Andrei Zevakin täiesti Harju keskmise sisuloojana igal viisil kuidagi püünele pääseda. Nüüd on temast mõjukamat meelelahutajat raske leida.

Merilin Mölder

Olin Šveitsis järjekordsel võõrutusravil. Seekord villas Genfi järve ääres, kus oli oma ülemteener ja kokk, sedasorti luksuslik palee, kus on garanteeritud, et sa ei kohtu kellegi teisega. (Mis sama hästi kui tühistas iga viimase kui võõrutusravi põhimõtte, millest ma kunagi kuulnud olin.)

24. veebruar 2022 – päev, mida me keegi ei unusta. Šokk sõja algamisest ei jõua veel päriselt kohale. Sellal kui enamik inimesi alles proovib Ukrainas toimuvat hoomata, on julgeolekuametite kõrgemad töötajad ja sõjaväelased juba koosolekutel. Erinevalt tavainimestest ei ole keegi šokis: on loodetud,...

Ester Vaitmaa,
Anna Plukk,
Elise Christin Jörberg,
Daniel Leevik,
Tiit Blaat, Rauno Volmar

Eesti Mõjukad 2022, 5. koht Energeetikainimesed nimetavad Eleringi juhti Taavi Veskimäge Eesti vabariigi energiaministriks, kes on energiakriisis tõusnud tugevalt pildile. Põhjendatult, sest ühiskond peab tänavu energia eest maksma ligikaudu 1,2 miljardit enam kui mullu. Täiesti energiaministri vast...

Tanel Raig

Anett Kontaveit „Mõjukate“ edetabelis 25. ja Kaia Kanepi 56. kohal. Kaks Eesti tennisisti korraga maailma 30 parema seas on müstiline nähtus, mis ei pruugi pärast Kontaveiti ja Kanepi ajastut enam kunagi korduda.

Gunnar Leheste