Tänapäeval on portfellides üha vähem pabereid, sest enamik dokumente on ju kõigil arvutites. Päris kindlasti on portfell staatuse näitaja, mis räägib isiku mõjukusest, haridusest ja võimalustest.

Carine Jessica Kostla
„Inimesele, keda ta usaldas, võis Riho viimase ära anda...“ (68)
Ultima Thule oli kirikus viimast korda koos Riho Sibulaga.

„Eks me ikka muretsesime Riho tervise ja enesetunde pärast, aga et see niiviisi läks, oli täielik šokk,“ meenutab oma sõpra Ultima Thule kitarrist Kalle Vilpuu. Täna saadeti kitarrist Riho Sibul oma bändikaaslaste muusika saatel Jaani kirikust viimsele teekonnale.

Tiina Kruus

Olin Šveitsis järjekordsel võõrutusravil. Seekord villas Genfi järve ääres, kus oli oma ülemteener ja kokk, sedasorti luksuslik palee, kus on garanteeritud, et sa ei kohtu kellegi teisega. (Mis sama hästi kui tühistas iga viimase kui võõrutusravi põhimõtte, millest ma kunagi kuulnud olin.)

24. veebruar 2022 – päev, mida me keegi ei unusta. Šokk sõja algamisest ei jõua veel päriselt kohale. Sellal kui enamik inimesi alles proovib Ukrainas toimuvat hoomata, on julgeolekuametite kõrgemad töötajad ja sõjaväelased juba koosolekutel. Erinevalt tavainimestest ei ole keegi šokis: on loodetud,...

Ester Vaitmaa,
Anna Plukk,
Elise Christin Jörberg,
Daniel Leevik,
Tiit Blaat, Rauno Volmar

61. koht Kristjan Jõekalda (51) on tänapäevases polariseerunud maailmas oma sooja sõbralikkuse, heatahtlikkuse ja positiivsusega nagu sõõm värsket õhku. See sügis tõi aga tema jaoks koos raske haigusega kaasa kaks suurt muutust: rahvusringhäälingu telesaate ja sotsiaalmeediakonto, mille vahendusel s...

Silja Luide

Eesti Mõjukad 2022, 5. koht Energeetikainimesed nimetavad Eleringi juhti Taavi Veskimäge Eesti vabariigi energiaministriks, kes on energiakriisis tõusnud tugevalt pildile. Põhjendatult, sest ühiskond peab tänavu energia eest maksma ligikaudu 1,2 miljardit enam kui mullu. Täiesti energiaministri vast...

Tanel Raig

Anett Kontaveit „Mõjukate“ edetabelis 25. ja Kaia Kanepi 56. kohal. Kaks Eesti tennisisti korraga maailma 30 parema seas on müstiline nähtus, mis ei pruugi pärast Kontaveiti ja Kanepi ajastut enam kunagi korduda.

Gunnar Leheste

Nii Briti kuninglik perekond kui ka paljud teised kõrgklassidaamid kannavad just Hermèse siidsalli. Mis on selle kaela kallistava nelinurkrätiku, prantsuspäraselt öeldes carré võlu?

Carine Jessica Kostla