SÕJARAPORT | Viimased päevad on purustanud kõik müüdid Vene „imerelvadest“
(92)Putini lähikonnas olnud inimeste informatsiooni kohaselt olid Putini jaoks viimastel aastatel suurimaks rõõmuallikaks relvad. Nn analooge mitteomavad relvad.

Ja suure juhi rõõmustamiseks ja enda karjääri edendamiseks käis relvatootjate vahel võistlus, et kes suudab Putinile paremat imerelva presenteerida. Imerelvadest rääkimiseks leidis Putin alati aega ja alati olevat ta nägu säranud kui päike, kui nägi järjekordset multikat relvadest, millele väidetavalt maailmas niipea analooge ei teki.
Ja kartsid neid relvi ka arenenud maade sõjaväelased, sest multikad olid vägevad, kuigi jah, eks küsimusi tekkis, et kuidas tehnoloogiliselt arengult küllaltki mahajäänud maa suudab teha asju, mis pole jõukohased ka arenenud riikidele. Poseidon, Zirkoon ja vaat et kõige südamelähedasem olevat Putinile olnud Kinžal. Väidetavalt hüpersooniline (kiirusega üle 5 Machi ehk ülehelikiiruse) rakett, mis suudab lisaks suurele kiirusele trajektoori muuta, mistõttu olevat neid võimatu lääne õhukaitsesüsteemidega maha võtta.