Kuigi aega tagasi keerata ei saa, tõdes õppeprorektor Aune Valk, et ammustesse eilsetesse on võimalik rännata mälestuste ja meenutuste kaudu. „Olgu selleks pikad loengupäevad või unetud eksamisessiooniks valmistumise ööd, pööraselt naljakad tudengipäevad või värvikad juhtumised loengutes – kutsume meenutama kõiki neid hetki, otsima üles oma õppehoone ja toetama oma alma mater’it. Vilistlaste kokkutuleku pilet on ka suurepärane kingitus: võimalus märgata ja taasleida vanu sõpru, kinkida endale ja kursusekaaslastele ühiseid mälestusi ning koosveedetud aega. Tule 18. mail tagasi ülikooli!“

Kuni jaanuari lõpuni on müügil 25-eurosed sooduspiletid. Piletiostuga toetad vilistlaste kokkutuleku toimumist ja pääsed õhtusele peole, mille peaesineja on 2 Quick Start.

Ülikool kutsub vilistlasi üles annetama ka Tartu Ülikooli seitsmenda samba fondi, mille eesmärk on toetada üliõpilasi nende õppe- ja teadustöös. Fondile andis selle asutamise ajal nime Tartu Ülikooli Sihtasutuse toonane patroon Lennart Meri, kes viitas seitsmendale sambale kui tarkusesambale. Loe lähemalt ja anneta sihtasutuse kodulehel.

Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutuleku piletid on müügil Piletitaskus.