Armastusest teatri vastu pühendas Leida Rammo palju aega ja energiat Linnateatri huvide eest seismisele, olles omaalgatuslikult eestkõnelejaks teatri uue maja ehituse nimel. Näitlejate ja lavastajate käekäik oli talle südameasjaks, niisiis loodi tema eestvedamisel 2015. aastal Eesti Rahvuskultuuri Fondi juurde Leida Rammo Linnateatri Fond eesmärgiga toetada teatri loomingulist kollektiivi.

Leida Rammo Linnateatri Fondi preemia pälvis Sandra Uusberg

Sandra Uusberg on Linnateatri näitleja alates EMTA lavakunstikooli lõpetamisest 2010. aastal. Tema värskeimaks rolliks on Nicola lavastuses „Nachtland“, samuti võib teda näha Kittyna lavastuses „Nõusolek“, osatäitjana lavastuses „Tunde-märgid“ ja Cathrine Vindinguna lavastuses „Muusikale“ ning väga musikaalse näitlejana on ta kandvaks jõuks kõigis Linnateatri muusikalavastustes – „Õhtu rannal. Valter Ojakäär 100“, „Seitsmemagajapäev“ ja „Osnap“. Sandra Uusbergi rolle on varem tunnustatud muuhulgas Kristallkingakese auhinna, Ants Lauteri nimelise auhinna ja Helmi Tohvelmani nimelise auhinnaga.

Eelnevatel aastatel on Leida Rammo Linnateatri Fondi stipendiumi võitnud Külli Teetamm ja Indrek Ojari, Epp Eespäev, Alo Kõrve, Hele Kõrve, Evelin Võigemast, Kaspar Velberg ja Mart Toome. Preemiasaaja valivad Linnateatri kollektiivi seast varasemad laureaadid.