Oma muusikavaliku kohta ütleb bändi bassist Siim Avango nii:

Zero 7 - „Don’t Call It Love (12’’ Version)“

Kui seda lugu esimest korda kuulsin, siis järgnevad kaks kuud ma midagi muud ei kuulanud. Ilma naljata. Mul on kombeks alati tänaval jalutades või poes käies muusikat kuulata ning see lugu oli repeat’i peal. Siiamaani pole kopp ees sellest.

Kui peaksin üksikule saarele sattuma, kus elu lõpuni saan ainult minu valitud kolme lugu kuulata (ütleme, et elekter on seal kuidagi ikka olemas), siis see on kindlalt üks nendest.

(allolevalt YouTube’i lingilt saab järjest kuulata kogu muusikavalikut, v.a Eagles’i ja Radari laule)

Eagles - „Disco Strangler“

Ma ei tea, kuidas Don Henley’l pähe tuli, et selle instrumentaali peale just see viis laulda, aga ülimalt võimas, et nii juhtus. Samuti üksiku saare kolme seas.

AC/DC - „Live Wire“

Esimene oma rahaga ostetud CD oli AC/DC „High Voltage“. See lugu on plaadilt eluaegne lemmik ning sentimentaalse väärtusega.

Radar - „Päikesepiste“

Kes veel ei teadnud, siis Eestis tehti 80ndatel tipptasemel fusionit. Neid vinüüle on raske leida tänapäeval, aga õnneks Paul Kikerpuu saatis mulle 1986ndal aastal avaldatud plaadi „Balti Rannik“ digitaalsel kujul ning lubas selle loo ka YouTube’i üles laadida.

Lamont Johnson - „Mr. Bassman“

Bassisoolopornot pidin eos siia natuke veel mahutama, kui mulle selline võimalus anti.

Prince - „Erotic City“

See lugu on heas mõttes väga ülbe, toore ja seksika minekuga, mis mõjub kummalisel kombel rahustavalt. Ilmselt seepärast, et Prince’i kuulates seostub mängulisus, sisemise lapse elus hoidmine on oluline.

Parcels - „Free (Single Version)“

Hetkel aktuaalsetest bändidest üks väheseid, mis mulle väga korda läheb. Väga musikaalsed tüübid, maitsekas songwriting ning see on siis üksiku saare kolmas lugu.

Wham! - „A Ray of Sunshine“

Elav legend Raul Vaigla ütles kunagi mulle erialatunnis, kui Otsakoolis õppisin, et Wham on hea bänd, kellel on popi kontekstis väga lahedad bassipartiid. Noore rokinolgina ei tahtnud esialgu uskuda, aga peab tõdema, et härral oli jummala õigus. Hea õppetund kuidas jube lihtne on mitte märgata elemente, kui ei oska objektiivselt otsa vaadata.

Vulfpeck x Katy Perry - „Disco Ulysses’ Teenage Dream (Mashup)“

Mulle meeldivad head mashupid ja väikestviisi kahtlustan, et Vulfpeck’il oli eos plaan Katy Perry vokaal enda instrumentaalile hiljem peale visata, sest liiga hästi sobib.

Ariana Grande - „Into You (80s Remix)“

See on ka selline geniaalne remix, mis oleks võinud juba kohe olla Ariana originaal.