EESTI PÕLLUMAJANDUSÜLIKOOLI LÕPETAJAD
1996. aasta agronoomiateaduskonna lõpetajad
Agronoomia eriala
Olav Ellermäe, Egon Valdaru, Ahti Aruksaar, Kristiina Digryta, Tõnu Dorch, Volli Geherman, Umras Jalakas, Karin Juurikas, Kalmer Kirss, Tiina Köster, Epp Lepikov, Janne Libe, Astrid Links, Kaino Lopp, Ruth Luht, Harri Lumiste, Peeter Lääniste, Annela Põim, Fred Raju, Reti Randoja, Endla Reintam, Tõnu Runno, Tõnu Rähn, Eve Silm, Eve Siro, Tarmo Säga, Tauno Taska, Tarmo Timmi, Eike Uha, Ivo Voor.
Aianduse eriala
Evelin Hermlin, Daisy Kahem, Anu Kaur, Andres õunmaa, Katrin Aia, Ave Hanson, Angelika Helin, Anu Kampus, Eda Kolberg, Tiina Kubbi, Ave Laanet, Jaanika Lokk, Kaire Paas, Kaia Palumaa, Piret Põld, Sille Raime, Ille Rämmer, Kaupo Tamm, Indrek Teder, Tea Toom, Andres Vaasa, Hedi Vahesaar.
Kodumajanduse eriala
Marge Aug, Tiina Kotsar, Tiiu Liivak, Pirje Ojabstein, Hele Susi, Aili Tarvonen, Külle Trei, Piia Veeroja.
1996. aasta loomakasvatusinstituudi lõpetajad
Loomakasvatuse eriala
Mari Aramaa, Kaivo Ilves, Jüri Jefimov, Urmas Juhvelt, Maria Karv, Avo Kons, Tarmo Lodi, Indrek Malken, Reet Mikk, Toomas Mälberg, Erlend Pakk, Pavel Popov, Jaanus Rosenberg, Siret Sügis.
1996. aasta majandus- ja sotsiaalteaduskonna lõpetajad
Põllumajanduse ökonoomika ja ettevõtluse eriala
Allan Ahman, Marek Aigro, Vahuri Eksi, Tarmo Keller, Sander Kopli, Tiina Kotli, Erkki Laugus, Ele Lepp, Harri Lepp, Piret Lihtsa, Kristjan Läänesaar, Katrin Noorkõiv, Aivar Pukk, Rain Raidma, Tarmo Selge, Toomas Uiboupin, Martin Krupp, Rain Puhk.
Põllumajandusliku raamatupidamise ja -rahanduse eriala
Age Adler, Kristi Haugas, Kai Juhanson, Reena Kaasik, Margit Krünvald, Kaire Kuusk, Marek Lepamets, Külli Lumik, Arnold Lõhmus, Maire Moor, Kärt Nõmmesalu, Marika Otter, Marje Pukk, Linna Püvi, Kadri Tampere, Merle Tigasson, Eve Uiboupin.
1996. aasta metsandus- ja maainseneriteaduskonna lõpetajad
Metsamajanduse eriala
Risto Grünberg, Indrek Jakobson, Ando Jukk, Heiki Kobar, Janno Koplimets, Rein Kukk, Ott Kukkes, Enn Kull, Tiit Kuropatkin, Mait Lang, Meelis Lehes, Eve Loomus, Meelis Mägi, Janis Mölder, Rauno Reinberg, Andri Remmel, Kaido Sillar, Marko Siniväli, Urmas Tamm, Jaanus Tuhkanen, Kristjan Tõnisson, Tõnis Tõnissoo, Aivo Vares, Taimi Veibri, Jürgen öövel.
Veemajanduse eriala
Margus Lehtmets, Priit Põder, Virgo Savila, Ahti Särg.
Maaehituse eriala
Aleksander Buzin, Margus Kask, Ivar Pärn, Andres Rehema, Marti Vitkar, Kuldar Väljataga.
Maamõõtmise eriala
Erki Kosenkranius, Ivo Maasik, Evelin Mugu.
1996. aasta tehnikateaduskonna lõpetajad
Põllumajandusenergeetika eriala
Aivar Leht, Jaanus Ostra, Janek Vana.
Konstruktori eriala
Marko Aigro, Peeter Nõmm, Viljard Vanker, Tarmo Hinto, Taivo Huik, Urmo-Villu Jõudu, Kaspar Kaul, Alar Loigu.
Põllumajanduse mehhaniseerimise eriala
Erko Anier, Vadim Apuhtin, Reimo Daniel, Toomas Kallasmaa, Veiko Karhu, Rene Karsep, Aldur Kruusa, Alar Künnapuu, Riho Mändmaa, Tarmo Männik, Andres Norre Reigo Närska, Jüri Peeling, Meelis Peterson, Aivo Priks, Aivar Pärnpuu, Ago Rääbis, Erki Saar, Urmas Saarna, Rain Vaht, Veljo Varind, Taavi Veidenberg.
1996. aasta veterinaariateaduskonna lõpetajad
Lihatehnoloogia eriala
Margus Milk, Marek Ujamägi, Kaidi Visk.
Piimatehnoloogia eriala
Lii Laup, Andres Kõiv, Tea Mey, Signe Paal, Varmo Palm, Simmo Parts, Thea Perm, Katrin Saar, Marek Saar, Anu Sarapuu, Veigo Schneider, Marko Tidor.
Veterinaarmeditsiini eriala
Katri Afanasjeva, Anna Agejeva, Tarvo Alvet, Anneli Annamaa, Kadri Etverk, Alar Hakmann, ülar Hansson, Madis Jürgens, Liivi Põldma, Margus Põldma, Merle Reiman, Veiko Salk, Andres Siiman, Janina Siiman, Irina Stanitskaja, Irina Igor Zabrodski, Julia Zabrodski, Rita Ziugand, Tiina Tootmaa, Marika Tsopotalo.