Uued tudengid
Tallinna Pedagoogikaülikooli 1996. aastal vastu võetud üliõpilased
Bioloogiateaduskond:
Ajakirjanik-tõlk
Maia Burlaka, Jelena Petuhhova, Alice Rahuoja, Irina Tshernova, Dina Zinina
Gümnaasiumi ja põhikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja, eesti filoloog
Elo Allemann, Reet Hendrikson, Liivi Kahro, Anni Kalm, Maarja Karuks, Kristi Kasper, Styna Klein, Tiina Kukk, Annela Laaneots, Kristjan Laes, Pille Liiv, Kristi Luhter, Meeli Parijõgi, Kertu Pruks, Brigitta Põld, Birgit Püve, Liisa-Karin Randmaa, Heidi Reinhardt, Ave Reinson, Astrid Rätsep, Maret Sarapu, Sirli Serman, Mariko Vahtra, Villem Valme, Janno Zõbin
Gümnaasiumi ja põhikooli eesti keele (kui võõrkeele) ja eesti kultuuriloo õpetaja
Maria Anissimova, Olga Basmanova, Zinaida Burlakova, Janne Herne, Elen Ilus, Piret Jurtshenko, Gerli Jõhvik, Kristel Kibus, Kadri Koppel, Jelena Kostina, Ene Kussmann, Liia Kängsepp, õnnela Leedo, Ljubov Lobõsheva, Marin Milk, Merly Männipuu, Marika Mäsak, Rene Nõmmik, Kadri Paaksi, Kerstin Piik, Anna Pomm, Evelin Põldoja, Jaanika Schneider, Marju Silber, Marika Tshenõshtshuk, Marge Vaher, Teve Vahtla, Kadri Vahtra, Katrin Vaino, Eva Zeilanova
Gümnaasiumi ja põhikooli inglise keele õpetaja (lisaerialaga), inglise filoloog
Andres Aarma, Kati Aus, Helen Golovin, Katrin hallik, Mirjam Jõe, Inger Kiik, Marju Koopuu, Kadri Kütt, Kadi Link, Karmen Mikk, Kaarel Mikkin, Deniss Mironov, Merit Männiste, Kai-Ines Nelson, Natalia Nesterenko, Alari Orav, Kaarel Ots, Madis Ots, Ragne Pajo, Piret Piiroja, Helle Pohl, Iris-Rea Rosin, Henrik Salu, Kristjan Salu, Jekaterina Smoleitshuk, Marge Soone, Hanna-Liisa Tamm, Mari Tampuu, Liina Tilk, Iris Tops
Prantsuse keel (põhikool)
Mart Haber, Lauri Kuusing, Maian-Anna Kärmas, Tarmo Maiberg, Liis Sillaste
Gümnaasiumi rootsi keele ja kirjanduse õpetaja, tõlk (eesti keele baasil)
Ingrid Gilts, Sille Orgla, Mari Pitk, Margot Rebane, Keit Reintam, Kristel Sepnik, Artur Trantmann
Gümnaasiumi rootsi keele ja kirjanduse õpetaja, tõlk (rootsi keele baasil)
Annely Aljas, Tiina Lepik, Marin Pärtel, Merille Rannula, Merilin Seppel, Riia Sule, Klarika Virit
Gümnaasiumi ja põhikooli saksa keele õpetaja (lisaerialaga), saksa filoloog
Maria Erss, Ivo Grosstahl, Reet Jõgeva, Maria Kljujeva, Anneli Laretei, Mari-Liis Luha, Maia Merelaine, Ly Nukk, Julia Pahhomova, Britt Petjärv, Piret Priimägi, Merit Raju, Maarika Ratsov, Jana Saksing, Evelyn Silvet, Kerli Soome, Erle Tiitson, Anni Tomson, Triin Toompuu, Jekaterina Tshjornaja, Irina Uvarova, Liis Vijar, Renaltini Vilipus, Toomas Vinkel, Jelene Shaihhova
Gümnaasiumi vene keele ja kirjanduse õpetaja
Ljubov Gavriljuk, Julia Gibalo, Veronika Grigorjeva, Aleksander Kovalenko, Natalja Litovtshenko, Dimitri Mironov, Aleksei Semenenko, Natalja Sinjukina, Natalja Tolmatshova, Irina Uskova, Tatjana ustinova, Grigori Utgof, Valeria Shumeiko, Viktoria Zhaldak
Kasvatusteaduste teaduskond
Eelkoolipedagoogika ja -psühholoogia
Hanna-Liisa Eller, Anneli Laanes, Helen Margus, Eva Noormaa, Margit Ohakas, Triinu Paidra, Aveli Salundi, Kaili Siilak, Lia Toro, Piret Tõnso, Milja Uuk, Mare Vennik
Klassiõpetaja, kasvatusteadus
Roland Baumann, Kristina Enden, Kati-Katri Henno, Kati Kangas, Kristel Kasearu, Kairi Kilp, Käddi-Kärt Kruumann, Piret Laupa, Gerli Metsar, Merle Paat, Märt Peet, Mari-Liis Pentikäinen, Jana Preegel, Lea Raja, Reeli Reinaus, Marja-Liina Reissaar, Ruth Ruusmäe, Sirle-Triin Rüütel, Indrek Simisker, Mart Tartlan, Mari Tikerpuu, Sirje Tomiste, Diana Toots, Kätlin Trauman, Egle Turu, Triin Tuulik, Katrin Vaher, Klen Vanatoa
Kehakultuuriosakond
Kehakultuuri õpetaja
Priit Adamson, Argo Arak, Aili Asu, Lauri Birkan, Reimo Hammerberg, Karel Kangro, Gerd Kiili, Kadri Kruus, Heiki Lahe, Pekka Laidinen, Toni Meijel, Andres Puusepp, Indrek Rannama, Kairi Riispapp, Joel Rohtberg, Kert Saaremets, Mihkel Siim, Raigo Tatrik, Taimo Teimann, Milvert Vaaks, Vallot Vainula, Erkki Viisma, Kert Villems, Viljar Zilmer
Matemaatika-loodusteaduskond
Käsitöö ja kodunduse õpetaja
Reeli Haamer, Helena Haugjärv, Annika Jukk, Kaili Kosenkranius, Lemme Kurvits, Merle Künnapas, Tiina Mironova, Liia Moorits, Kadri Müür, Anu Priisild, Margit Pinna, Kristina Rajando, Mare Sirak, Airika Soome, Triin Tammur
Kutseõpetaja
Toomas Alaküla, Ivo Ibrus, Andres Ivanov, Mart Kuura, Andrei Maksimik, Moonika Mäemurd, Urmas Pai, Ivo Porn, Rasmus Põlder, Rene Randrüüt, Rainer Saar, Alar Smilitinsh, Heimar Steinpilm, Toomas Tammela, Indrek Vahtre
Gümnaasiumi ooodusteaduslike ainete õpetaja (füüsika, bioloogia, keemia, geograafia)
Kerstin Aimla, Merike Aringo, Kadi Grünbaum, Triinu Heinsoo, Svetlana Ivanova, Lilian Jõesaar, Merle Karu, Linda Kelu, Merle Kerde, Kadi Kukk, Toomas Kärp, Celly-Siravardt Kõiv, Kirsti Kütt, Jukka Laanemets, Katrin Lipp, Roland Müür, Pille Nurk, Kaire Paisert, Egle Palberg, Angelika Portsmuth, Andres Rebaste, Evelin Sallaste, Mikkel Sauemägi, Liina Sepp, Aser Sikk, Lennart Sundja, Markus Teeäär, Terje Telk, Andrus Tins, Katrin Tomusk, Riina Tõnsing, Urmo Uiboleht, Diana Vaik, Reili Vilt, Terje Väljataga
Gümnaasiumi või põhikooli matemaatikaõpetaja (lisaerialaga), matemaatik (eesti õppekeel)
Karel Agasild, Mariann Arengu, Anne Heinla, Kadri Kaljaste, Kadri Keskküla, Anneli Kivi, Elin Lakkur, Tanel Lauringson, Merle Mumme, Aire Nurm, Janosh Orgusaar, Piret Palmiste, Kersti Peenema, Kersti Piil, Kelli Pikani, Reelika Rebane, Sirli Relvik, Valdek Rohtma, ErkiSavisaar, Marko Tali, Terry Tamm, Anu Vanamölder, Eva Vellesaar, Nele Vendt, Martin Verrev
Gümnaasiumi või põhikooli matemaatikaõpetaja (lisaerialaga), matemaatik (vene õppekeel)
Vitali Alfjorov, Olga Avvakumova, Dmitri Gornev, Oksana Ivantshenko, Janna Jassinskaja, Tatjana Jegorova, Svetlana Kolessova, Jüri Kurvits, Jelena Kuznetsova, Olga Paukova, Deniss Põlkin, Irina Stroganova, Kristina Toropova, Julia Udalova, Ljudmilla Vassikova
Töö ja tehnikaüpetuse õpetaja
Erik Alalooga, Jaan Feldmann, Margo Kattai, Putte Kopamees, Aigar Lainet, Ando Leppiman, Tanel Pallon, Paavo Põder, Ahto Reiska, Martin Remmelgas, Kaspar Rettel, Indrek Roosi, Tarmo Soobik, Taago Väiku
Sotsiaalteaduskond
Haldusjuhtimine (riigi- ja omavalitsuse ametnik)
Marju Avamere, Marko Bäärs, Peep Eerme, Kadri Karu, Jaana Krimpe, Meelis Oidsalu, Mario Puhk, Ove Põder, Toomas Talts, Harli Uljas, Toomas Uustalu, Annika Velthut, Eve Vungo, Elo Võrk
Haldusjuhtimine (riigi- ja omavalitsuse ametnik) - eelarveväline
Anneli Allikajaka, Karin Hansen, Jana Ignatova, Julia Karpa, Evelin Kubo, Dmitri Linter, Karin Suidre,
Infoteadus (info- ja raamatukogutöötaja)
Merle Ednashevski, Paavo Eensalu, Kirke Ert, Kadri Josua, Teele Kaldoja, Kristi Kiisk, Eleri Lambing, Jane Loddes, Kristiina Luht, Merit Metsar, Karin Oolu, Ave PUnga, Siiri Ries, Marek Saarmark, Henry Timmerman, Ants Tõnisson, Ave Vahemets, Liis Veersalu, Riina Veldi
Psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika (psühholoog-nõustaja)
Helena Aug, Jana Bruns, Andro Haavandi, Marika Kurim, Kadi Kusnetsov, Laivi Laidroo, ülle Maiste, Riina Niimeister, Pille Olumets, Raili Otsnik, Erik Rüütel, Annika Vader, Liina Vinnal, Heli Zilensk
Psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika (psühholoog-nõustaja) - eelarveväline
Madis Herkül, Mari Narma
Sotsiaaltöö (sotsiaaltöötaja)
Cäsilie Hunt, Maie Kaldaru, Aleksander Korolkov, Tiina Lille, Viola Murd, Kristel Murs, Mari Peterson, Inga Pronina, Kaja Pärn, Maiga Tamme, Kelli Teede, Andrus Toompuu, Oleg Vares, ülla Visnapuu
--------
TPü vastuvõtukomisjon otsustas teha ettepaneku immatrikuleerida järgmised üliõpilased:
Kultuuriteaduskond
Kultuuritöö, kunstierialad - film ja video
ülve Andresson, Kristiina Davidjants, Tõnis Haavel, Raimo Jõerand, Denis Kuznetsov, Marko Levo, Andres Maimik, Kristjan Mändmaa, Arbo Tammiksaar, Siiri Timmerman
Kunstiõpetuse ja joonestamise õpetaja (mehed)
Toomas Kaljumaa, Meelis Karmo, Toomas-Vahur Lihtmaa, Meelis Lusmägi, Heiki Marlen, Mart Reino, Juhan Soomets, Lauri Stimmer, Eero Vaikre, Tanel Veeremaa
Kultuuritöö, kunstierialad - koorijuht - eelarveväline
Helen Hiie
Kultuuritöö, kunstierialad - orkestrijuht
Tanel Aavakivi, Allan Jakobi, Arvo Kukka, Harles Mägi, Andres Toomsalu
Kultuuritöö, kunstierialad - tantsujuht (mehed)
Janed Savolainen
Kultuuritöö, kunstierialad - tantsujuht (naised)
Liina Andrejev, Julia Galkina, Tiina Kaev, Kati Kivitar, Karmen Kõrreveski, Helena-Mariana Reimann, Ave Tuumalu, Piret Ulmas, Ingrid õunapuu
Kultuuritöö, kunstierialad - telerezhii (mehed)
Jaan Laugamõts, Indrek Petersoo, Indrek Simm, Tambet Tasuja, Taavi Tuisk
Kultuuritöö, kunstierialad - telerezhii (naised)
Marje Jurtshenko, Katrin Kissa, Ingrid Lillemägi, Marit Lüüs, Helen Valkna
Kunstiõpetuse ja joonestamise õpetaja (naised)
Kairi Kongi, Tiina Mägi, Eleka Pajusaar, Katerina Pesentseva, Kirsti Pikkor, Tiia Põldmets, Piret Roos, Hedi Roots, Evely Vahtramäe, Anna-Maria Viitmaa
ALEKSANDER MONAKOV
Vastuvõtukomisjoni esimees