Esimese geimi suutsid Pärnu Rabahallis toimunud kohtumises võita külalised - seisuks 25:21. Teine geim kuulus sama tulemusega eestlastele, kes võitsid seejärel ka kolmanda. Neljas geim aga kuulus suhteliselt kindlalt 25:17 põhjanaabritele. Otsustav viies geim arenes tasavägises heitluses - 15:13 võidu võtsid eestlased.

Erinevalt eilsest kohtumisest kasutas Eesti koondise peatreener Andres Skuin peaaegu kõiki mängijaid. Sidemängija kohuseid täitsid Avo Keele asemel Veiko Lember ja Kert Toobal, liberona oli väljakul Rait Rikberg ning ründemängijatest said mänguaega kõik koondise liikmed.

Võrkpalli sõpruskohtumine, 02.05 Pärnu Rabahallis:

Eesti - Soome 3:2 (-21, 21, 22, -17, 13)

Eesti meeskond sõidab juba täna Tšehhimaale, kus osaletakse Brnos toimuval Spring Cupil. Spring Cupil on eestlaste alagrupivastasteks Tšehhimaa B koondis, Taani ning Kreeka. Alagrupist pääsevad kaks paremat 8 hulka, kolmas meeskond mängib kohtadele 9-12 ning alagrupi viimane mängib kohtadele 13-16.