•• Kui palju Selveri meestel Arkasest teada on?

Vähe. Meil on nelja mängu statistika, kuid videot mitte. Taustainfot oleme kogunud nii palju, kui vähegi on saadaval.

•• Kuhu Izmiri meeskonna tugevuselt paigutad?

Nad on mänginud mitu aastat tugevaimas Euroopa klubisarjas Indesiti Meistrite liigas, kus nõrku meeskondi pole. Mullu said nad alagrupis kolmanda koha. Arkas pole ehk päris Euroopa tippklubi, kuid kindlasti kõva meeskond. Türgi meistriliigas on neil seni neli kindlat võitu.

•• Arvatavasti on Izmiri klubil võõrleegionäre?

Seal mängivad Poola koondise kapten, Kanada koondise diagonaalründaja, Hispaania esindusrivistuse nurgaründaja. Lisaks neli Türgi koondislast.

•• Selver alustas Challenge Cupi kaotusega kodus Läti Kuldigale, kuid tuli võõrsil ikkagi rongi alt välja. Sellist trikki Türgi klubiga ei maksa vist korrata?

Kindlasti mitte. Arvan, et lootusi pakub 3:0 võit kodus. Kui geim või teine loovutada, läheb nädala pärast võõrsil kordusmängus väga raskeks.

Sealse keevalise publiku ees ei maksa kuldse geimiga (mängitakse pärast teist kohtumist, kui geimivõidud on tasakaalus – toim) eriti arvestada. Koondisega olen Türgis mänginud, ikka hullumaja!