ManU läks 23. minutil Wayne Rooney tabamusest juhtima, kuid lasi 32. minutil Blackburnil viigistada, värava autoriks Roque Santa Cruz. Mängu kulminatsioon saabus aga 60. minutil, mil karistuslöögist saatis palli otse väravasse Cristiano Ronaldo.

Londoni Chelsea pidas esimese kohtumise uue peatreeneri Guus Hiddinki juhendamisel ning võitis võõrsil 1:0 Aston Villat. Mängu ainsa värava lõi 19. minutil Nicolas Anelka.

Venemaa ründaja Andrei Aršavini debüütmäng Arsenali ridades Londoni klubile võidupunkte ei toonud, sest koduväljakul ei suudetud Sunderlandi vastu enamat 0:0 viigist.

Ülejäänud kohtumistes alistas Bolton 2:1 West Hami, Middlesbrough tegi 0:0 viigi Wiganiga ja Stoke City viigistas 2:2 Portsmouthiga.