Tänavu Tallinna Selveriga liitunud nurgaründaja Martti Juhkami on aastaid Schenkeri liiga parimate punktitoojate edetabeli tipukohti näpsanud ja serviässade löömisel pole talle leidunud vastast juba 2009/2010. hooajast.

„Serv on mul juba noorteklassist korralik olnud, kui Mati Merirand selle selgeks õpetas, viimased aastad on olnud timmimine, kuidas veel juurde panna. Füüsiliselt on see võimalik: kas siis kõrgemale hüpata või tugevamini lüüa,” räägib tänavu ühisliigas 22 ässa kõmmutanud Juhkami.

Nädal aega tagasi olid tema pallingutega korduvalt hädas ka tugeva Itaalia klubi Piacenza Copra Eliori pallurid, kellega Selver täna Itaalias CEV Challenge Cupi sarja 1/16-finaali korduskohtumise peab.

Kuigi Juhkami on koduses võrkpallis ammu laineid löönud, võib just eelmist hooaega pidada tema tõeliseks läbimurdeaastaks. Esiteks mängis ta ülimalt suurt rolli selles, et Tartu Pere Leib suutis kevadel Selveri alistada nii Schenkeri liigas kui ka koduses meistrisarjas. Teiseks teenis ta eelmisel sügisel esmakordselt koondisekutse ja on mänginud end sinisärkide põhitegijate sekka.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega