iPhone 7 Plus on eeldatavasti kuni järgmise sügiseni see kõige-kõigem Apple’i nutitelefon, mida raha eest osta saab. Hind on muidugi oodatult krõbe, Eesti edasimüüjatelt ostes algab hind 899 eurost, mille eest saab 32 GB baasmudeli.

7 Plus on iPhone 7 luksusvariant ja olenevalt variandist on see 100–150 eurot kallim. Tuleb aga tunnistada, et ka põnevam. Seda muidugi kahe objektiiviga põhikaamera tõttu, mis on telefonimaailmas leviv trend. Aga seade on ka muidu silmapaistev, peamiselt oma hiiglaslike mõõtmete tõttu. Tavalise 7-ga võrreldes on sellel suuremad nii üldmõõtmed, kaal, ekraan, aku kui ka töömälu hulk 3 GB. Massiivsus tuleb aga kasuks, kui telefoni kellelegi näitan. Reaktsioon on alati kerge üllatus: nii suur! Nagu 5,5-tolline ekraan oleks tänapäeval haruldus. Apple oli vast viimane nimekas tootja, kes nii suure ekraaniga telefoni välja andis.
Loe pikemalt, mida pakub praegune kõige uhkem ja kallim Apple’i nutitelefoni mudel 7 Plus ning kas selle eest on mõistlik letile käia üle 900 euro.
Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega