Need on esimesed nutitelefonid, mis pakuvad kohe karbist välja võttes operatsioonisüsteemi Android 7 Nougat ja milles elab digiabiline Google Assistant. Samuti on need esimesed, mille tootis Google ise, mitte nende tellimusel mõni teine firma nagu Nexuse sarja puhul. Seni kuulusid Pixeli sarja ainult kaks sülearvutit ja tahvelarvuti. Kui Google’i uus virtuaalreaalsuse platvorm ilmub 10. novembril, nagu lubatud, siis on Pixelid ka esimesed nutiseadmed, mis kingivad sellele ligipääsu.

Pixel on viietollise täiskõrglahutusega AMOLED ekraaniga ja see pakub head erksat selget pilti, mida on meeldiv vaadata. Pixel XL on aga veidi suurema, 5,5-tollise ekraani ja veidi võimsama akuga. Mõlemast saab valida 32 ja 128 GB andmeruumiga variandi. Mälukaarti kahjuks kasutada ei saa, aga see-eest pakub Google kõikidele Pixeli omanikele oma pilves tasuta piiramatus koguses ruumi, kuhu fotod-videod täisresolutsiooniga üles laadida.
Loe pikemalt, kas Google’i esimesed päris enda toodetud nutitelefonid on oma kõrget hinda väärt ja kuidas nad suudavad iPhone’idele vastu astuda!
Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega