Augustis läks lõplikult laiali tema kodubänd The Sun. Ju nad ikka tülis olid, kui ei tahtnud enam koos lava jagada, spekuleerisid tagatoad usinalt. Tanel Padar (37) hoidis tundeid sordiini all, sest väga raske oli. Ikkagi 15 aastat elust. Parimad aastad. Sõbrad. Kuulsaks lauldud hitid.

Juba kaks nädalat pärast dramaatilist laialiminekut tutvustab Padar Pärnu ööklubis Sugar oma uut bändi. Rahvas ei taha saali ära mahtuda. Maruline vastuvõtt, uus hingamine, Taneli silmad säravad jälle.

Septembri keskel kärgatab pomm. Selgub, et Taneli elukaaslane Kristel Mardisoo on juba poolteist aastat olnud abielus Andreas Metsamaaga ja kannab ka tema perekonnanime, abieluvaralepingki tehtud. Tanel saab uudisest teada Gruusias telesarja „Kiired ja ilusad” võtetel, kui ajakirjanik talle helistab. See on aasta šokk mitte ainult Tanelile, vaid kogu üldsusele. Kui mõelda end paralleelselt kahes suhtes olija nahka, siis kuidas on võimalik elada väikeses Eestis nii pikka aega sellise saladusega? Tõusta igal hommikul hirmuga, et äkki on täna see päev, kui tuleb avalikuks, et Eesti kuulsaima rokkstaari kaaslase näidiselu varjus on seljataga hoopis salakavalaid tehinguid tehtud? Isegi mängufilmistsenaariumiks on juhtunu liiga absurdne, et usutav olla. Kas Tanel haarab šokist toibumiseks viinaklaasi järele, spekuleerivad tagatoad ärevalt. Selline asi ajab ju ometi jooma! Kas ta tõesti ei teadnud? Aga Tanel vaikib. Käib küll „Kolmeraudse” saates, mille saatejuht Mihkel Raud lubas esitada ka SELLE küsimuse, aga jätab esitamata. Tanelil oleks vastus valmis. Uue bändi plaadi esitlusel viskab ta kutsutud külaliste ees juba enda üle nalja: „Ma olen ju alati naisi pimesi uskunud!”

Novembris on Tanel Padar planeedi kõige armunum mees.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega