Tallinna lennujaam on parim! Rahvusvaheline lennujaamade ühendus valis kuni viie miljoni reisijaga lennujaamade kategoorias parimaks Tallinna lennujaama, mis edestas Corki, London City, Torino, Kosovo ja Chișinău lennujaama.

Päästetud elu. Politseikoer Vedur tegi tänuväärset tööd ja leidis Tartumaal üles ligi nädal aega kadunud vanaproua, kes oli elus, ent kriitilises seisundis.

Raadioteatri äpp. Raadioteatri äpist saab kuulata eesti näitlejaid nii kuuldemängudes, järjejuttudes kui ka proosat ja luulet esitamas. Ideaalne kaaslane õhtusel jalutuskäigul või rannas, kus päike on raamatulugemiseks liiga ere.

Külm

Raamatute tsenseerimine. Romaani „Väike maja preerias” autori nimi kõrvaldati Ameerika lastekirjanduse auhinna nimetusest. Sõna „neeger” võetakse raamatute pealkirjadest. Mis toimub?

Sisepinged vehklejate ringkonnas. Kes pääseb vehklemise MM-ile ja kes mitte? Edukate naisvehklejate võistlustele valimine tekitab paksu verd.

Ruhnlased lõksus. Ruhnu elanikud ei pääse mandrile ega puhkajad saarele, sest regulaarsõite tegev laev Runö on jälle rivist väljas.