Karm ja kompromissitu Cannibal Corpse küttis publikut brutaalse jõudemonstratsiooniga
Reede õhtul aset leidnud kontsert meenutas pigem sauna, kus Cannibal Corpse oli keris ja fännide lendlevad juuksed vihad. Kontserti olid nautima tulnud nii teismeohtu fännid kui ka keskeale lähenevad skeene veteranid. USA kultusbänd on pika tegutsemisaja jooksul hoidnud püsivalt head kvaliteeti nii lavalaudadel kui ka stuudios ning nende kuulajaskond aina laieneb, võttes sihikule just noorema generatsiooni, mis on taolise muusika juures pigem haruldane. Veel imelikum on selle juures tõsiasi, et Cannibal Corpse ei ole kunagi teinud enda muusikas stiili poolest järeleandmisi. Kuulajaskonna suuresti kõikuvast vanusest hoolimata käitusid fännid omavahel lugupidavalt ja vennalikult. Taolist hõimutunnet kohtab popmuusika kontsertidel väga harva.
Ebamugavast kuumusest hoolimata mängis Cannibal Corpse oma lugusid meisterliku täpsuse ja pühendumusega. Kuigi tavakuulajale tundub death metal pigem mürana, siis tegelikult peitub seal muljetavaldav virtuoossus ning selle mängimine on kiiruse ja agressiivsuse tõttu füüsiliselt väsitav. Ometi suutis staažikas Cannibal Corpse mängida noorusliku energia ja professionaalse täpsusega.
Ei propageeri vägivalda
Kontsert toimus rokiklubis Tapper, mis on tuntud suurepärase heli ja õdusa keskkonna poolest. Hoolimata ühest tehnilisest viperusest etteaste alguses, oli heli nii hea, et pani kahtlema, kas bänd mängib ikka päriselt või fonogrammi pealt. Heli katkemine keset etteastet kaotas kahtlused ja näitas, et bänd ongi nii vilunud ja klubi helikvaliteet on stuudio vääriline. Tapper on suurepärane võõrustaja ja melu jätkus nii lava ette kui ka baarileti äärde.