Vargamäe ilu ja valu. Tanel Toomi suurfilm „Tõde ja õigus” läheb Eesti filmikunsti ajalukku nii teostuselt, siiruselt kui ka eeldatavasti vaatajate arvult. Kas keegi teab kedagi, kes ei ole veel seansile piletit ostnud?

Rootslane ja eestlane võrdselt võidukad. Victor Crone’ile ei olnud vastast Eesti Laulul ja Ott Tänak pani kinni Rootsi ralli. Elu on tasakaalus, meie oleme rahul.

Eesti vabariik 101. Lastega paraadile minek või jalutuskäik rappa kõrgemalt käivat päikest nautima on eelmäng õhtusele kartulisalatile, kiluvõileibadele ja küpsisetordile teleri ees.

Külm

wedbank ja rahapesu. Kas ka sina, Brutus? Patune Danske pank pakkis oma kohvri Eestis kokku, juba on kahtluse all teine suur pank. Usaldusväärsus on ju kapital, mida ühelt pangalt ootame.

Tappev libedus. Viimase aja elu sisuks on saanud võitlus liustiktänavatel ellu jäämise nimel. Katkematu sula-külmetuse faasis tuleb hoolega tähele panna ka katustel rippuvaid tapjapurikaid.

Moekeisri surm. 85-aastane Karl Lagerfeld oli moetööstuse elavaid legende, haute couture’i ikoone, kes kõrgmoe arengut oma kaheksa kollektsiooniga aastas tugevalt määras. Glamuurimaailm kaotas suunanäitaja.