Seriaali püsivaataja sai laupäeval võimaluse heldida, et kuidas aeg lendab. Mida tundsid kõigi oma kolme lapsega päriskodu söögitoas koos mängides ja hiljem seda televiisorist vaadates?


See on kõigile osalistele kõige lihtsam variant. Selle asemel, et võõraid lapsi seriaali mängima laenata, võtta enda omad. Jäävad ära kohanemisraskused, lastevanemate istumine võtteplatsil, ajagraafikute kooskõlastamine. Ühesõnaga logistika muutub kõigi jaoks lihtsamaks. Lisaboonus on loomulikult see, et näed paarikümne aasta jooksul laste kasvamist liikuvalt pildilt.

Fotoalbumeid polegi su perele vaja! Kui innukalt on su kolm orelivilet seriaalist järele vaadanud, millised nad väiksena olid?


Ei saa öelda, et nad väga elevil oleksid. Kui mõni vanem osa ekraanil jookseb, siis ühe silmaga vaatavad ja imestavad, ei mäletagi, et midagi niisugust on kunagi filmitud. Kõige väiksem parandab kogu aeg nimesid: kui seriaalis on vend Rocco ja ema Evelin, juhib ta tähelepanu, et seal ei ole Rocco, vaid venna Raul ja emme Marika!

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega