“Jazzkaar lähtus uute kuupäevade valikul osalejate turvalisusest ja kontsertsaalide saadavusest. Peame väga oluliseks pakkuda muusikutele ning kontsertide korraldusega seotud valdkonnale tööd ning publikule positiivseid emotsioone,” märgib festivali kunstiline juht Anne Erm. “Jazzkaar ei piirdu vaid augustikuise festivaliga, plaanime turvaliselt lõpetada kontserthooaja tuues mai lõpus publikuni Talvejazzi edasilükkunud kontserdid ning 27. mail rõõmustab Alexela Konsterdimajas jazzisõpru mitmekordne Grammy võitja ja särav jazzidiiva Dee Dee Bridgewater koos Estonian Dream Big Bandiga. Nagu igal kevadel nii ka tänavu jagab Jazzkaar koos Eesti Jazzliiduga Eesti jazziauhindu, mille pälvivad parimatest parimad jazzmuusikud. Seega on, mida oodata,” lisab Erm.

Kõik ostetud piletid kehtivad automaatselt uutel kuupäevadel. Kui uus aeg ei sobi või kui kontserti ei õnnestu edasi lükata, pakub festival Jazzkaar võimalust piletid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 12.03.2021 kuni 1 kuu peale uue kava avalikustamist. Ühtlasi pikendatakse nende Jazzkaare kinkekaartide, mille tähtaeg on 12.03.2021 kuni 12.06.2021, kehtivust ühe aasta võrra.

Jazzkaare meeskond jätkab tööd nii rahvusvaheliste kui ka Eesti muusikute kontsertidele uute toimumisaegade leidmiseks. Täpsustatud info avalikustatakse hiljemalt 20. mail 2021.

Jazzkaare tegemistel hoia silma peal kodulehel, Facebookis ja Instagramis.