Noored näitlejad näitasid head taset: (vasakult) Joosep Uus, Markus Truup, Sander Roosimägi

Tallinn Art Space’i galeriis saab näha Prantsuse näitekirjaniku ja dramaturgi Yasmina Reza 1994. aastal Pariisis esietendunud näidendit „Kunst”. Selle on eesti keelde tõlkinud Tatjana Hallap ja lavastajana Eesti publiku ette toonud Mart Koldits Von Krahli teatrist.

Katariina Rebane
Eesti delegatsioon lendas Kiievisse Eurovisionile.

Eile kell 13 suundus Eesti Eurovisioni delegatsioon eesotsas tänavuste eurolaulikute Koit Toome ja Laura Põldverega Kiievisse Eurovisionile. Juba homme ootab ees esimene lavaproov ja kogu Euroopa ette tuleb astuda 11. mail toimuvas teises poolfinaalis.

Liina Ristoja
Dallase downtown

Võib arvata, et läinud reede öösel magasid Dallases pärast sireenide käivitumist edasi ainult kurdid ja erakordselt sügava unega inimesed. Hoiatussireenid hakkasid kell 23.42 ootamatult huilgama ja tegid seda poolteist tundi.

Madis Aesma
Google Maps tunneb Tallinna ühistransporti.

Google Maps pole ainult populaarne kaarditeenus, vaid pakub ka kuhjaga lisainfot vaatamisväärsustest kuni ühistranspordi- ja liiklusandmeteni.

Rammstein esines seitsme aasta eest Tallinnas.

Rammsteini kontserdini on üle kahe ja poole kuu aega ning nii mõnigi muusikasõber pole veel ametlikest kanalitest piletit ostnud, sest kontserdipaik on lauluväljak ja arvatakse, et sinna ju ikka mahub. Siiski mitte. Kõik piletid on müüdud ja lisa ei tule.

Karoliina Vasli
Austraalia jämejalg pole edev, vaid hämmingus oma peegelpildist, mida ta peab tõenäoliselt liigikaaslaseks.

Austraalias Queenslandi tehnikaülikooli juures on end aknaklaasi ette sättinud lind, kel ei saa oma peegelpildi imetlemisest küllalt. Ta seisab vahel kaheksa tundi klaasi ees ja jõllitab iseennast, kirjutab BBC.

Triin Vasli
Wolverine on Hugh Jackmani parimaid rolle.

Kui superkangelaste alažanr koos brändingu ja järgedega on Hollywoodi viimase kümnendi definitsioon, siis on just „Logan” selles kaoses punkt, kus need kõik kohtuvad.

Raiko Puust
"Jackie" nimiosas on Natalie Portman.

Jackie oli Ameerika Ühendriikide 35. presidendi John F. Kennedy abikaasa ja üks USA tuntumaid esileedisid. Jackie abikaasa, president Kennedy kurikuulus atentaat 1963. aasta Dallase rongkäigu ajal on läinud ajalukku. „Jackie” räägibki presidendi ja abikaasa kaotusest põhjustatud leinast, meediakäras...

Helen Schasmin
Postmodern Jukebox

5. märtsil esineb Nordea kontserdimajas Scott Bradlee Postmodern Jukebox. Tegemist on 2011. aastal alguse saanud kollektiiviga, mis teeb tänapäeva popmuusikast töötlusi, mis viivad muusika stiililt peamiselt 1920-ndatesse.

Keiu Virro
Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali HÕFF korraldaja Maria Reinup. 

28.–30. aprillini kestev Baltimaade suurim žanrifilmifestival, Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) kutsub kõiki filmisõpru Eestimaa mudapealinna tähistama filmide ja eriüritustega saabuvat kevadest. Festivali sooduspassid tulid eile müüki.

Ra Ragnar Novod