EKA tudengite lõputööde festivali TASE avamine Foto: Priit Simson

Esmakordselt avas Kunstiakadeemia TASE näituse tänavu ka veebinäitusena. Selline vorm on tõstnud ekspositsiooni erilisust juba kokku 28 713 külastuse võrra. TASE virtuaalnäitust tasub ainuüksi selle kõrge huvi valguses külastada siin.

Täna EKA peahoones avatud näitusel on tööd, mis koha-, heli- ja ruumikesksed ning kutsuvad publikut kohapeale isiklikult osa saama. Kunstifestivalist saab osa võtta EKA peahoones, Vabaduse väljaku Vent Space’is ja ARSi projektiruumis.

TASE ’20 programmist leiab kuraatori Pire Sova näituse tuurid, eesti ja inglise keeles. Lühifilmid on vaatamiseks TASE FILM 2020 kavas. Satelliitprogrammist leiab Narva kunstiresidentuuri maalikunstnike tööd, Aksessuaaride väikeseeria, Fotokunsti Akadeemia, Kino “Sõpruses” linastuva animatsioonide seeria ning Portfolio Café. TASE ’20-le pannakse punkt legendaarse ERKI Moeshowga, 29. augustil, Põhjala tehases.

Lisaks kuulutatakse välja Noore Kunstniku Preemia laureaadid. Noore kunstniku ja tarbekunstniku magistri taseme preemiad kuulutatakse välja TASE peanäituse avamisel ning bakalaureuse taseme preemiad EKA lõpuaktusel.

Palume avamisel hoida inimestega distantsi ja haigusnähtude ilmnemisel jääda koju!

Näitus on avatud iga päev kl 12.00-18.00.
20. augustil on näitus suletud.