;paranoia ellukutsuja kunstik Kiwa on ka üks uue kogumiku autoritest. Foto: Martin Dremljuga

Autorite hulgas on teiste seas Erkki Luuk, Paavo Matsin, Roomet Jakapi, Kadri Noormets, Mare Sabolotny jpt. Raamatuesitlusele järgnevad Barthol Lo Mejori ja Mihkel Maripuu tehno-muusika kontserdid. 
  
Lähtudes sulgudest kui isolatsioonimärkidest ning tekstuaalse ruumi väljapääsmatusest on toodetud ning esitletakse kohaspetsiifiliselt raamatulaadset uudistoodet. Tegu on de facto enim eksperimentaalautoreid koondava kogumikuga, mis kunagi Eestis ilmunud ning mis on vääriline järglane “0lematute Raamatute Antoloogiale” ja suvel ilmunud kogumikule “Seeneriik on lähedal”. 

"(sulgudes)" on eksperimentaalne adaptsioon M. Le Comte Xavier De Maistre'i reisiromaani paroodiast "Voyage autour de ma chambre". ;paranoia poolt valitud autoritele jaotati nende poolt öeldud numbrite alusel tõlkerobotiga prantsuse keelest eesti keelde ümber konverteeritud peatükid ja paluti neil vastavalt oma agendadele või autoripositsioonidele need ümber kirjutada ehk töödelda. Rohkem juhtnööre ei antud. Samuti ei olnud autorid teadlikud, kust pärineb algtekst.

Raamatu “(sulgudes)” koostaja on Kim Uri, kujundaja Tuuli Aule, toimetaja Luule Šavornokk. Raamatus osaleb silmapaistev plejaad eksp autoreid: Aare Pilv, Aune Ainson, Barthol Lo Mejor, c:, erkki luuk, Eepiline Kirjaveaneitsi, Fideelia Signe Roots, Henri Hytt, Jaak Tomberg, Jasper Zoova, jassa, Joanna E, K.Noid, kadrinoormets, Kim Uri, Maia Tammjärv, Mare Sabolotny, Margit Lõhmus, Mart Kangur, Martiini Teekann, Metsnetsuke, mikk pärnits, mrt mhklpp, Nobody, Paavo Matsin, Paavo Piik, Riru Homunkulus, Roomet Jakapi, Salmo Salar ja Villem Valme.