Heliklippi salvestab Ugala teatri juht Garmen Tabor Ugala teater

Haiglate eesliinis töötavad inimesed – nii arstid, õed, hooldajad kui teised spetsialistid on eriti praegusel perioodil suure pinge ja vaimse surve all.

Salvestatud heliklipid on mõeldud nii neile kui kõigile teistele andmaks jõudu, häid mõtteid ja võtteid, rõõmu ja lootust olukorraga toimetulekuks. „Loodetavasti aitavad heliklipid inimestele meelde tuletada, kui tähtis on enda jaoks keset pingelisi tööpäevi kas või hetkeks aega võtta, et hinge tõmmata ja vältida läbipõlemist,“ ütles Regionaalhaigla hingehoidja Katri Aaslav-Tepandi.

Heliklippide jaoks andsid sisendi Regionaalhaigla esmase psühholoogilise abi meeskonna liikmed Maarja-Liisa Oitsalu ja Ann-Liis Ojaots. Heliklipid on salvestatud Ugala helistuudios, need lugesid sisse näitlejad Garmen ja Margus Tabor.

Heliklipid avaldame Regionaalhaigla Facebooki lehel.

Esimest heliklippi saab kuulata siit.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!